ESO vaikų tėvų ašaromis netiki

(2)

Į „Vakarų ekspreso“ redakciją kreipėsi moteris, kuri verkdama prašė padėti, nes ESO liepia laukti 40 dienų, kad įvestų elektrą naujai įsigytoje sodyboje.

Anot Astos (vardas pakeistas), jos šeima įsigijo sodybą Rietavo sav., Vatušių kaime.

„Norime įsikelti kuo greičiau, susiremontuoti, turime mažamečių vaikų, jiems reikia eiti į mokyklą“, - problemas vardina Asta. Ji baiminasi, kad jei šeima įsikels į namą be elektros, gali sulaukti ir vaikų teisių tarnybų dėmesio.

Anot moters, pradžioje ESO darbuotoja žadėjo padėti klausimą spręsti skubos tvarka. Tačiau vėliau paaiškino, kad tokios tvarkos nėra ir teks laukti apie 40 dienų.

ESO ryšių su visuomene projektų vadovo Paulius Kalmanto situacija nenustebino. Jis patikino, kad užsakymų įvesti elektrą tikrai yra daug ir žmonėms tenka palaukti.

„Paraiška minimo objekto prijungimo prie operatoriaus elektros tinklų pateikta rugsėjo 10 d., rugsėjo 14 d. apmokėta už techninių sąlygų rengimą, o statybos leidimas pateiktas rugsėjo 20 d. - rašome ESO atsakyme redakcijai. - Šiuo metu yra ruošiamos techninės sąlygos. Jas paruošus darbus iškart galės pradėti rangovai. Visada stengiamasi darbus atlikti kaip tik įmanoma greičiau.“

Tačiau Asta labai stebisi, kad tiek užtrunka nutiesti kabelį ir prijungti elektros skaitiklį.

„Jei būtų atidaroma kokia parduotuvė, viskas tikriausiai vyktų greičiau“, - nežino, kaip išsisuks iš susidariusios situacijos, Asta.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder