Gražinos skiltis: Gyvenmo supynės ir pamintukai sau

(1)

Savo mintimis, pasiūlymais, džiaugsmais ir rūpesčiais galite pasidalinti tel.(8 46) 38 52 97 darbo dienomis 10-13 val. arba rašyti el. paštu [email protected]

Gyvenimo sūpynės

Ne mano išmintis, bet „prisimatavau“ tarsi savo patirtį. Gal tiks ir Jums? Bent trumpam stabtelėti ir pamąstyti. "Gyvenime esu turėjus pilnus aruodus, o kartais - nieko.

Esu buvus parduotuvėse be rūpesčių. Tačiau yra tekę sudėti daiktus atgal į lentynas. Esu apmokėjus ir visas sąskaitas, ir apmokėjus jau gerokai po termino.

Esu aukojusi pinigų, bet buvo situacijų, kai labdaros ar aukos turėjau pati prašyti. Matyt, visi gyvenime turime „aukštyn - žemyn“ situacijas.

Kai kurie - tikrai daugiau nei kiti. Bet visi stengiamės susidoroti. Nė vienas nėra geresnis už visus kitus.

Ir liūdna, kai kažkas galvoja, jog yra. Gali būti nesvarbu, kokio dydžio Jūsų namas, kokio naujumo Jūsų automobilis ar kiek pinigų Jūsų banko sąskaitoje, - mes visi kartais sielvartaujame tuščiai.

Juk visi vieną dieną apleisime ašarų pakalnę. Žmonės, tvirtiną Tave labai mylį, paliks Tave stovėti visose audrose, kad galėtų šviesti Tau, - kad nepasiklystum. Matyt, visi esame čia tam, kad tarnautume. Gali nutikti - Tavo aukščiausio dydžio ego Tavęs niekur nenuves. Ir atmink - ne visi turi tokiu pačiu ritmu plakančią širdį kaip Tavo."

Primintukai sau  

38-erių ponia Violeta skilčiai atsiuntė tokio turinio laiškelį: „Vaikystėje ir paauglystėje klausydamasi nesibaigiančių suaugusiųjų pamokslų, stebėdama besiginčijančius tėvus ir kvailai besielgiančius senukus, svarstydavau: “Kai būsiu suaugusi, niekada taip nesielgsiu su savo vaikais!

Neatrodysiu taip kvailai! Nė už ką nekartosiu visų šių klaidų!" Bet ilgainiui pagaunu save darant tą patį: šaukiu ant vaikų, kalbu banalybes, kaupiu nuoskaudas, atkakliai reikalauju dėmesio ir dėkingumo... Ak, jeigu tik galėčiau laiku prisiminti, kaip kadaise visi šie dalykai mane erzino!

Todėl ir paruošiau sau visus šiuos primintukus. T

aigi, brangieji, kai pasensim...

1. Niekada niekam nepamokslauk. Net jeigu tiksliai žinai, kad esi teisi. Prisimink, kaip kadaise tai tave nervino ir ar pati kada nors klausei vyresniųjų patarimų...

2. Nesistenk padėti, jeigu tavęs to neprašo. Neįkyrėk. Nebandyk apsaugoti artimųjų nuo visų pasaulio negandų. Tiesiog mylėk juos.

3. Nesiskųsk! Sveikata, kaimynais, valdžia, pensijų fondu! Netapk laiptinės suoliukus trinančia niurzgančia sene.

4. Nelauk dėkingumo iš vaikų. Atmink: nėra nedėkingų vaikų - yra kvaili tėvai, laukiantys dėkingumo iš jų.

5. Niekada nesakyk šių frazių: „Būdama tavo amžiaus, aš...“, „Atidaviau tau geriausius metus...“, „Esu vyresnė ir geriau žinau...“ Tai nepakenčiama!

6. Jeigu turėsi anūkų, neversk jų kreiptis į tave vardu ir nevadinti senele. Tai kvaila.

7. Neleisk paskutinių pinigų atjauninimo procedūroms. Tai neturi prasmės. Geriau išleisk juos kelionei.

8. Nežiūrėk į veidrodį ir nesipudruok prieblandoje. Nemeluok sau. Ir stenkis pagal išgales atrodyti elegantiškai.

9. Saugok savo vyrą, net jeigu jis virto raukšlėtu ir bejėgiu niurzgaliumi. Nepamiršk, kad kadaise jis buvo jaunas, stiprus ir gražus. Ir greičiausiai jis yra vienas iš nedaugelio, kuris dar pamena tave jauną, liekną ir gražią.

10. Nesistenk bet kokiais būdais pasivyti laiko: suprasti naujausias technologijas, maniakiškai sekti visus įvykius, nuolat mokytis naujų dalykų, kad neatsiliktum nuo gyvenimo. Tai juokinga. Daryk tai, kas tau patinka.

11. Dėl nieko savęs nekaltink. Kad ir kaip susiklostys tavo ir tavo vaikų gyvenimas, padarei viską, ką galėjai ir kaip sugebėjai.

12. Bet kurioje situacijoje išlik ori! Iki galo! Ir prisimink: jeigu iki šiol esi gyva, vadinasi, to kažkam labai reikia."

Padovanotų televizorių

Ponia Elvyra, gyvenanti Debreceno g., padovanotų spalvotą televizorių „Samsung“. Tel. 8 601 49288 (pasiimti patiems). 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder