Gudriai skubantiems klaipėdiečiams - užkardai

Klaipėdiečiams, kurie mėgdavo taupyti laiką ir automobiliais iš Baltijos prospekto į Minijos gatvę kirsti kampą per „Neste“ degalinę, nemaloni staigmena - įrengti užkardai.

Nuo šiol jiems skubėti nebepavyks ir teks važiuoti tvarkingai - pajudėti dar keliasdešimt metrų į priekį ir palaukti žaliojo šviesoforo signalo.

„Likau nustebęs. Visada važiuodavau pro šią degalinę ir taip sutaupydavau laiko, o čia staiga įrengė užkardas. Kam laukti prie šviesoforo eiles, jei gali kirsti kampą. Kas čia blogo?“, - retoriškai klausė VE.lt skaitytojas Tomas.

VE.lt žurnalistams penktadienį pabandžius kirsti minėtą kampą, įsitikinta, kad paskubėti jau nebepavyks: tiesiog užkardas neatsidaro, o rašoma, kad „stovėjimo laikas - per trumpas“. 

Visgi, pastovėjus keletą minučių - pravažiuoti užkardą pavyko - šis atsidarė.

Penktadienį ryte VE.lt pastebėjo, kad tokių gudruolių, mėgstančių kirsti šį kampą - toli gražu ne vienas ir ne du.

Vos per kelias minutes taip stoviniuojančių prie užkardo ir nieko nepešusių - dešimtys. Vieni apsisuko ir keliavo atgal prie šviesoforo, kiti stovyniavo prie užkardo ir nustebusiais veidais žiūrėjo, kas čia vyksta.

Bendrovės „Neste“ komentaras

Suprantame, jog daliai vairuotojų užkardas sukėlė nepatogumų, tačiau „Neste“ visoje savo veikloje skiria ypatingą dėmesį saugumui, todėl prie degalinės turėjome įrengti specialius užkardus, kad užtikrintume saugų ir sklandų eismą visiems jo dalyviams.

Mūsų degalinės klientai su nepatogumais nesusidurs, nes kelių minučių apsilankymo degalinėje laiko užtenka, kad užkardas atsidarytų.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder