Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Pilkis
Pilkis, 2021-10-01 16:11

Prezidentas su savo patarėjais visiškai nesiorentuoja aplinkoje.Ir kur jis randa tokių piktų žmonių.Tiesiog gėda, ne dirba ,o tik pagalius kaišo.O kada gi pasiskiepijo pirmoji dama,ar ji skubėjo,ar rodė pavyzdį. Kaip jums negėda visam Daukanto namui, ar tokiais lozungais ėjot į rinkimus.Aš nei vienu žodžiu netikėjau. Kur vienybė.

Gerai
Gerai, 2021-10-01 16:07

Išsaugojo mat 1,5 ar 2 tūkst gyvybių su vakcina. O kiek žmonių sužlugdė su tais savo nesąmoningais apribojimais. Tie niekam nerūpi, svarbu tik statistika, kiek per parą paskiepijo. Nors pasiskiepiję ir serga, ir miršta nuo kovido. Natūralus imunitetas net 27 kartus didesnis nei vakcinuotųjų. Mąstykit, liaudis.

Herkus
Herkus, 2021-10-01 16:02

O ką ekselencija kalbėjo prieš pusmetį? Kaip skatino skiepytis? Rodė blogą pavyzdį. Tormoz.

marija
marija, 2021-10-01 15:56

pala. pala, prezidentas pats pirmas į antivakserių gretas ka tik ėjo, o dabar aiškina, kad vyriausybė prastai dirba, kiaušius laikas tau užsiauginti ir negyventi taip kaip vėjas papūs

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.