Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Jonas
Jonas, 2022-07-12 15:40

Seniau Joninės ant Jono kalnelio tai būdavo šventė, ąžuolų vainikais pagerbtos Janinos, pasveikinami Jonai, skambėdavo liaudiška muzika, buvo deginami Joninių laužai, pamenu šventes tiesiogiai visai Lietuvai transliuodavo Lietuvos televizija - dabar nieko nebeliko. Gal to ir nebereikia - toliau niokokime tautos tradicijas, o gal Jono kalnelį atiduokime džiazui, šviesoms - kam gi čia linksminti tuos pensininkus liaudiškos muzikos sūkūryje?

Neptunas
Neptunas, 2022-07-05 05:40

Tas pats gaunasi kaip iš vaikų atėmė vaivorykštės spalvas, ir pasiskelbė esantis normalūs žmonės be pchihologiniu nukrypimų.

Elena
Elena, 2022-07-03 18:18

Šiemet nusivyliau. Joninės Jono kalnelyje galėjo būti puikios, nes ten pakanka erdvės tikram laužui, bendriems pasišokimams, žaidimams, pasidainavimams, vainikų pynimams. Dangės krantinės erdvės visiškai netinka tokiai šventei.

Drs
Drs, 2022-07-03 18:04

Viskas gerai, Jono kalnelio nėra - ten bastionų kompleksas ir sėdėti ant bastiono šlaitų toli nuo scenos yra nepatogu. Gerai ir kad laužai mieste šiuolaikiniai ant "plazmos" ekrano.

Mėgstantis Jonines
Mėgstantis Jonines , 2022-07-03 08:32

Nelabai suprantu Joninių ir Jono kalnelio sugretinimai. Joninės iš esmės pagoniška šventė, Jono kalnelis kaip funkcinis krikščioniško ordino pilies pylimas ir pavadinimas galimai kilęs nuo jonų bažnyčios. Tai Jonines švęst reik gamtoje- kaime. O ne mieste kur daugeliui ši šventė tiesiog hipsteriškas kartojimas.

VIRGINIJA
VIRGINIJA, 2022-07-03 01:47

Ką norit tą sakykit, bet laužas ant ekrano man niekada nebus Joninių laužu, butaforija ir tiek. Kas nors kartą šventė jonines Jono kalnelyje tikrai atskiria kas tikra, o kas ne. Šokiai, linksmybės,žaidimai, laužo ugnies spragsėjimas sutemus - tai buvo šventė visiems mažiems ir dideliems. Tai buvo šventė visam miestui. O dabar atrestauravo ir žmonių nebeįsileidžia. Tai tas pats kas nupirkti vaikui gražų brangų žaislą ir neduoti žaisti nes gali sulaužyti. Pasakykite kam reikalinga ta šventė jei ji praranda savo dvasią?Pastovėti prie scenos, pasiklausyti koncerto šaunu , bet tai ne joninės. Girdėjome atsiliepimus apie vykusias Jonines Šventojoje, Kernavėje kur žmonėms dar neatėmė galimybės švęsti ir džiaugtis . Artėja jūros šventė, bus daug svečių, masės žmonių ir daugelis tikrai pasuks į Jono kalnelį, tai gal jau dabar pradėkit statyti tvoras, statyti apsaugas nes neduok dieve ten ką nors sulaužys ar ką padarys.Jūs atėmėte Klaipėdoje iš žmonių Joninių šventę.

Romas
Romas , 2022-07-02 21:43

Nemačiau jokiu Joninių, buvo tik kioskeliai su dešrom, alumi ir suvenyrais. Daugiau į tokias Jonines nebeisiu

Ona
Ona, 2022-07-02 10:31

Priezastis aiski, kodel nebera renginiu ant Jono kalnelio, kad negadintu vaizdo turtingiesiems, gyvenantiems naujuose namuose visai netoli Jono kalnelio

Manau
Manau, 2022-07-02 08:56

Organizatoriai turejo pagalvoti apie tai, kad yra erdve, Jono kalnelis, Jonines. Kuo daugiau reikia pritraukti zmones renginiais, koncertais. Senamiests ir taip merdeja. Galima buvo to renginio datas perkelti ir tiek. Juk organizatoriai derina datas, laikus ir vietas. Pasirode darbo brokas.

romas
romas , 2022-07-01 14:08

sunu paraide turi zigiuoti duduorius

AK
AK, 2022-07-01 12:04

Atskirčiau komercinę veiklą nuo renginio, kuriam suteikiamos reikalingos erdvės. Nematau, kodėl miestas turėtų netekti erdvių, vos joms kokybiškai gerinti panaudoti ES pinigai. Tai neatrodo logiška. Tad, skverą masiniams renginiams susigrąžinti reikia. Kas dėl Joninių būdo - taip, laužai švietė iš "Lauksnų" ekrano, galima ginčytis ar tiek ir gana, bet reikia pripažinti, kad kantriai kelias iš eilės dienas džiuginęs festivalis šventinį laiką puošė ir turtino.

Tadas
Tadas, 2022-07-01 11:35

Palei Dane rekontruotam parkelyje tokiems renginiams per mažai vietos, netinkama vieta.

Romas
Romas , 2022-07-01 11:28

Į Klaipėda grįžta akmens amžius, vietoi Joninių kitąmet padarys kokia šunų parodą

C7
C7, 2022-07-01 10:42

Sovietinio Jono kalnelio jau seniai nebėra. Yra bastionu kompleksas. Neieškokite čia Jonų :)

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.