Italijos žiniasklaida pateikė daugiau lietuvio krepšininko žūties aplinkybių

Italijos žiniasklaida pateikė daugiau 27-erių Lietuvos krepšininko Aurimo Čybo žūties aplinkybių.

 

Pranešama, kad dėl žūties jau pradėtas tyrimas, o ketvirtadienį žuvusiam lietuviui bus atliktas skrodimas, siekiant išsiaiškinti mirties priežastis.

„Genova 24“ rašo, kad jaunas krepšininkas lankėsi Genujoje viešėdamas pas draugą, taip pat krepšinio žaidėją.

Jie nusprendė vakarą praleisti naktiniame klube Dantės aikštėje. Tačiau A.Čybas susiginčijo su kitais asmenimis ir naktinio klubo apsaugos darbuotojai jį išprašė lauk.

Nuo tada A.Čybo draugas ir jo mergina lietuvio nebematė, o ryte pranešė apie jo dingimą. A.Čybo kūnas buvo rastas po kelių valandų, Rugsėjo 20-osios gatvės kieme Korso Podestos rajone, nukritęs nuo 20 metrų aukščio sienos. Jo veidas lietė asfaltą, o ant nugaros buvo žymių, informuoja Italijos žiniasklaida.

Teigiama, kad vaizdo kamerų medžiaga, esančios aplink naktinį klubą, jau paneigė įtarimus, jog prie žūties galėjo prisidėti klube buvę asmenys.

Korso Podestos rajone esančios kameros užfiksavo, kaip A.Čybas naktį klaidžioja vienas. Jis perėjo per automobilių stovėjimo aikštelę, o tuomet pradingo kieme, prieš tai perlipęs 120 cm aukščio turėklus.

Vieta, kurioje nukrito lietuvis, nėra fiksuojama vaizdo kameromis, bet aplink jo kryčio vietą apie 4.40 val. ryto vietos laiku neužfiksuota jokių kitų asmenų, kurie galėtų būti apkaltinti A.Čybo užpuolimu.

„Genova 24“ teigimu, dabar svarstomos dvi versijos – nelaimingo atsitikimo arba savižudybės. Teigiama, kad vyras iš Lietuvos tą vakarą turėjo būti išgėręs nemažai alkoholio vakarienės metu ir po jos. Priduriama, kad apklaustas naktinio klubo apsaugos darbuotojas patvirtino, jog lietuvis „atrodė labai nusiminęs“. Tiesa, jo draugai teigia, kad krepšininkas tą vakarą buvo „laimingas ir ramus“.

Teigiama, kad per turėklus lipęs krepšininkas galėjo nepastebėti žiojinčios didžiulės duobės, į kurią galiausiai nukrito. Neatmetama ir tai, jog jis mėgino peršokti ją neįvertinęs tokio veiksmo rizikingumo.

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder