Kas atsitinka, kai moteris visada pritaria savo vyrui?

Kas atsitinka, kai moteris visada pritaria savo vyrui?

Dauguma moterų klaidingai mano, kad jeigu jos visada dėl visko sutiks su vyru ir ištirps jo gyvenime bei jo interesuose, tai jos labiau patiks savo išrinktajam. Paprastai tokios moterys turi žemą savivertę. Su laiku jų elgesys pradeda erzinti vyrą.
 

Kai kurios moterys, sutikusios sau patinkantį vyrą ir įsimylėjusios jį, taip stipriai nori jam patikti ir taip bijo jį prarasti, kad tiesiog stengiasi susilieti su juo į vieną vienetą ir pačios nepastebi, kaip su laiku praranda savo balsą ir savo nuomonę. Ir štai tada tokia moteris virsta savo partnerio aidu, t. y. ji tik tai ir daro, kad kartoja viską, ką sako jos partneris.

Kaip moteris virsta vyro aidu?

Jai pradeda patikti viskas, kas patinka jos vyrui. Ji jau net neišsako savo asmeninės nuomonės ir požiūrio į ką nors, o paprasčiausiai kartoja tai, ką šneka jos vyras, nuolat su juo dėl visko sutikdama.

Tokios moterys paprastai būna labai nepasitikinčios savimi ir žemos savivertės. Visu savo elgesiu jos demonstruoja ir byloja savo partneriui: „Be tavęs aš niekas. Aš galiu būti tik blyški tavo kopija, tavo aidas.“

Todėl nereikia stebėtis, kad po kurio laiko toks moters elgesys pradeda erzinti vyrą. Juk normalus ir sveiko proto vyras nenorės, kad jam nuolat pataikautų ir prie jo visą laiką derintųsi. To gali norėti tik tironas, manipuliatorius arba save įsimylėjęs narcizas, įpratęs manyti, kad visas pasaulis sukasi tik aplink jį. Atvirkščiai, normalus vyras kaip tik norės, kad jo moteris turėtų savo nuomonę ir įsitikinimus.

Todėl, jei nenorite pritraukti į savo gyvenimą tironų ar manipuliatorių ir sunaikinti savo šansų tapti laimingos ir mylimos santykiuose su normaliu padoriu vyru, tai jums pirmiausia reikia stiprinti savo pasitikėjimą savimi ir savivertę.

Suprantama, tai nėra lengva, bet jeigu jūs to tikrai norėsite ir išsikelsite realų tikslą, tai bus įmanoma viską pasiekti. Juo labiau kad dabar yra daug kvalifikuotų specialistų, pasirengusių jums padėti.

Kad sukurtumėte tikrai laimingus ir darnius santykius, nereikia nuolat kitam pataikauti ir taikytis. Reikia tik nuoširdžiai ir besąlygiškai pamilti ir priimti save.

Tada nuo jūsų elgesys nebesiųs vyrui tų bjaurių signalų: „Be tavęs aš niekas. Be tavęs paprasčiausiai prapulsiu. Gelbėk mane!“

Dirbkite su savimi, tada jums tikrai pavyks sukurti darnią ir tvirtą sąjungą su lygiaverčiu partneriu.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder