Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Lola
Lola, 2024-02-19 04:28

cituoju: "Tyrimo metu išanalizavus daugelį veiksnių buvo pastebėta, kad iki gimstant vaikams darbo pajamų skirtumai nėra labai dideli, nors vyrai vis tiek uždirba šiek tiek daugiau nei moterys.
Tai buvo nustatyta palyginus net itin panašius asmenis (to paties amžiaus ir išsilavinimo, dirbančius panašaus pobūdžio darbą)."

va tai ir reiktų reguliuoti įstatymais. pvz., situacija iš gyvenimo: du žmonės, vienodo amžiaus, abu nesusituokę, vaikų neturintys, tačiau skirtingų lyčių, einantys vienodas pareigas, t.y. jų darbo pobūdis yra vienodas, vyras gaudavo 1100 litų, moteris gaudavo 800 litų.
kad tas skirtumas dingtų, tai ir reikia reguliuoti įstatymais.

jeigu atrodo kad šalyje jau yra per daug žmonių ir norit tolesnio gimstamumo mažėjimo - tada tikrai sumažinkite motinystės atostogų trukmę. jau kartą buvo sumažintos nuo 3 pilnai apmokamų metų iki 1 metų mažiau apmokamų, arba 2 metų skurdžiai apmokamų (pasirinktinai), kur dar labiau mažinti?
jei apmažins motinystės atostogų trukmę, suprasiu tai kaip ženklą kad išvis neverta tapti motina, nes kitose šalyse kažin ar geriau yra nei pas mus. matote, esu iš šiuometinės daugumos, dvejojančios ir negalinčios tiksliai apsispręsti, nori vaikų turėt ar ne. tai turbūt suprantat, kad atostogų trukmės ir apmokėjimo mažinimas skatintų link vaikų neturėjimo.

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.