Liveta ir Petras Kazlauskai

Kazlauskai atskleidė šeimos grybavimo ypatumus: įsideda validolio, armoniką ir kortelę

Liveta ir Petras Kazlauskai – užkietėję grybautojai. Jie žino grybingiausias Kauno rajono vietas, nes yra grybų valgymo fanatikai. Vieną gražią rudens dieną LNK laidos KK2 žurnalistai su Kazlauskais nuvyko į mišką.

„Čia yra fantastinė vieta, relaksas pasivaikščioti. Girdžiu kartais kaip Petras dainuoja. Galvoju, gal kokią miško princesę sutiko“, – šypsojosi miške Liveta Kazlauskienė.

Bet miške tyko pavojai. Kartais sustaugia vilkas. Kartais žmonės pasiklysta. Ir tada jų reikia ieškot su tarnybiniais šunimis ir malūnsparniais.

„Aš visada vežuosi validolio, o jeigu stresas koks, pamatysiu gyvatę ar šerną. Turiu kišenėlę, į kurią įsidedu kortelę su duomenimis, kas aš esu ir kas mano šeima. Jeigu pasiklysčiau ir man pasidarytų bloga, kas nors rastų. Visada su savimi turiu kortelę“, – pasakojo Liveta.

Kazlauskai grybaudami nepasiklysta, nes Petras net miške tamposi akordeoną.

„Įsidėjom, sakom, jeigu pirmas grįžti prie mašinos, pradedi grot akordeonu“, – kvatojosi L.Kazlauskienė.

Atrodo, kad šiuo metu yra tikras grybų augimo festivalis. Per nepilną valandą Kazlauskų krepšeliai prisipildo grybais. Metas firminei Kazlauskų grybienei. Prieš metant ingredientus į ketaus puodą Liveta šilbaravykius atiduoda kitiems grybautojams, nes į jos sriubą galima dėti tik tikrus baravykus.

Įsirengusi laikiną lauko virtuvę, katile Liveta pakepina lašinukus, svogūnus, morkas, sudeda bulves, užpila vandeniu, o pačioje pabaigoje į puodą supila grietinėlę ir šiek tiek krapų.

Visi Kazlauuskų grybavimo nuotykiai – laidoje KK2 per LNK.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder