Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
This site is protected by reCAPTCHA and the Google Privacy Policy and Terms of Service apply.
Hmm
Hmm,

Žmonių aiškiai per daug, ypač pietiečių. Žemėje 2,5 miljardo sakyčiau ir tai per daug. O ką rodo tas žmoniš skaičiaus didėjomas kuris jau pradėjo ir mažėti, o rodo tai, kad žmonija kol kas nepasiekė civilizuotos bendruomenės lygio, žmonija kaip trakonai, kai tik susidaro palankios sąlygos puola daugintis. Dabartinės gyventojų mažėjimo tendencijos vis gi nerodo jokių sąmonėjimo ženklų, suveikė taip vadinamas "žiūrkių sindromas", kai žiūrkėms sukūriamos itin palankios sąlygos, maistas gaunamas be pastangų, nuo trečios kartos joms pradeda silpnėti dauginimosi instinktas. Su žmonija tas pats. Dabar sekantis klausimas kuris vėl parodys kokio lygio sutvėrimai yra žmonės. Žmonijai perėjus prie vegetariškos mitybos dirbamos žemės plotai sumažėtų tris kartus, atitinkamai ir energetinės sąnaudos. Pradėjus maitintis tik augaliniu maistu 10 kartų, įsidėmėkite DEŠIMT KARTŲ. O jei dar žmonija atsisakytų žalingų įpročių kaip kavos siurbimas, rūkymas, alkoholis... kalba eitų ir apie kokius 12 -15 kartų, čia tuo atveju jei žmonės būtų be viršsvorių. Kiekvienas perteklinis kilogramas ant pilvo, ant šonų yra beprasmis Žemės išteklių naudojimas ir metano dujų išskyrimas. Skaičiai bado akis, bet ne tiems kuriems smegenys pakeitė skrandis...

Hgff
Hgff,

Kur tas klimatas jums kaista nesnekekit geriau nesamoniu

Dėmesio! Jūs skaitote komentarų skiltį. Komentarus rašo naujienų portalo VE.lt skaitytojai. Nuomonės nėra redaguojamos ar patikrinamos. Skaitytojų diskusijos turinys neatspindi redakcijos nuomonės.