Kirpykla

Kirpykloje organizuojama akcija pasinaudojo daug senjorų

Visą sausio mėnesį Gargžduose esančioje plaukų grožio studijoje „Gala“ vyko akcija „Mokėk kiek gali“, kuri buvo skirta senjorams. Joje lankėsi ne tik Gargžduose gyvenantys senjorai, bet ir žmonės iš aplinkinių kaimų.

Naujai Gargžduose įsikūrusi plaukų grožio studija „Gala“ sugalvojo labai gražią akciją senjorams - juos apkirpo už tokią kainą, kokią sau gali leisti senjoras.

„Esame naujai įsikūrusi kirpykla ir norime garsinti savo vardą, todėl sugalvojome tokią gražią akciją. Tokiu būdu nusprendėme padėti senjorams sutaupyti, nes juk ne kiekvienas gali sau leisti apsilankyti kirpykloje“, - pasakojo kirpyklos savininkė ir kirpėja Gintarė Lisauskienė.

Kirpyklos savininkė teigė, kad šia akcija pasinaudojo tikrai daug senjorų.

„Tikrai sunku būtų suskaičiuoti, kiek žmonių apsilankė ir pasinaudojo mūsų akcija. Tik žinau, kad vyrų apsilankė tikrai mažiau, o moterys intensyviai registravosi apsilankymui kirpykloje. Buvo ir tokių, kurie pamatę skelbimą gatvėje užsukdavo pasiteirauti, ar čia tikrai vyksta tokia akcija“, - džiaugėsi G. Lisauskienė.

Senjorai kirpėjoms buvo dosnūs. Vieni mokėjo tokią kainą, kokia yra įprasta, kiti - nuo 3-5 eurų.

„Senjorai iš tikrųjų buvo dosnūs, mums net buvo gaila, kad kiti nesinaudoja akcija ir moka įprastą kirpimo kainą. Žinoma, mes jiems sakėm, kad mokėtų mažiau, bet dauguma mums atsakydavo: “Už darbą reikia tinkamai susimokėti.„ Žinoma, esame dėkingi jiems, bet labai džiaugiamės, kad kiti senjorai išnaudojo progą ir kirpimui išleido tik kelis eurus - tiek, kiek galėjo“, - pasakojo kirpėja.

Labiausiai kirpyklos „Gala“ savininkė džiaugiasi, kad pasinaudoti šia akcija žmonės atvyko ne tik iš Gargždų.

„Kirpdama ir šnekučiuodamasi su senjorais sužinojau, kad pas mus atvyko ne tik Gargždų gyventojai. Šia akcija susidomėjo viso rajono senjorai, įvairių kaimų gyventojai. Gaila, senjorų iš Klaipėdos nesulaukėme“, - įspūdžiais dalijosi G. Lisauskienė.

Kirpyklos savininkė prižadėjo, kad akcija „Mokėk kiek gali“ tikrai nebus paskutinė. Ateityje jie planuoja pagalvoti ne tik apie senjorus, bet ir apie kito amžiaus klientus. Savininkė užsiminė, kad kitą tokią akciją yra planuojama skirti negalią turintiems žmonėms.

Iki sausio paskutinės dienos dar galima apsilankyti plaukų grožio studijoje ir pasinaudoti joje vykstančia akcija.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder