Klaipėdoje įvyko 8-asis „Žvaigždučių vilties bėgimas“

Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos bendruomenės ir „Vilties miesto“ iniciatyva  8–ąjį kartą įvyko „Žvaigždučių Vilties bėgimo“ šventė. Jos tikslas – skatinti sveiką gyvenimo būdą.

Klaipėdos „Medeinės“ mokyklos direktorė Kristina Mockevičienė teigė, jog svarbiausia yra tai, kaip išaugo šis renginys.

„Šiandien mes turime jau tradicija tapusį renginį, kuris vyksta jau 8-ąjį. kartą. Sulaukiame vis daugiau dalyvaujančiųjų. Iš tiesų, tai yra labai didelis mūsų visų pedagogų indėlis į vienybės kūrimą. Pirmiausia labai noriu pasidžiaugti tuo, kad sugebėjome užauginti šį renginį, kuris yra labai prasmingas, kur visi jaučiasi gerai. Tad manau - čia yra didžiausias indėlis mūsų visų, kurie sugeba sutelkti bendruomenę“, - sakė Kristina Mockevičienė.

Šiltą rugsėjo rytą į Klaipėdos onkologijos centro vidinį kiemą rinkosi „Žvaigždučių vilties bėgimo“ dalyviai. Renginyje vyravo puiki nuotaika, į draugyste ir viltimi kvepiantį bėgimą rinkosi vaikai iš Klaipėdos miesto mokyklų bei darželių – „Medeinės“, „Svetliačok“, „Litorinos“, „Vitės“, „Santarvės“, „Verdenės“, dienos centro „Klaipėdos lakštutė“, lopšelio-darželio „Atžalynas”.

Jie su nekantrumu laukė ant scenos pasirodančių Viliaus ir Violetos Tarasovų, kurie vaikams dovanojo vilties dainas.

„Mielai dalyvaujame labai daug metų. Organizatorių prašymas buvo, kad daina būtų susijusi su viltimi, tad laikui bėgant mūsų dainos, galime sakyti, tapo lyg ir himnu šiai šventei.

Labai gražu, kad vyksta ne vienas renginys. Labai sveikintina, kad rengia tokius renginius, manau, kad turėtų prisidėti daugiau visuomenės narių. Labai džiugu, kad šventėje dalyvauja vis daugiau dalyvių, norisi, kad visa visuomenė išgirstų ir pamatytų apie šitą renginį“, - pasakojo Vilius ir Violeta Tarasovai.

Gabrielė Bagočiūnaitė
 © Gabrielė Bagočiūnaitė

Kiek vėliau renginio organizatorė Odeta Macijauskė pasveikinti bei bendrai nuotraukai ant scenos kvietė įvairių mokymo įstaigų atstovus, Klaipėdos visuomenės narius, Klaipėdos Neptūno, „Impuls“ sporto klubo, kunigaikščio Butigeidžio dragūnų bataliono atstovus, pranciškonų vienuolį brolį Benediktą.

„Mano manymu, šis renginys yra labai svarbus vaikams, miestui. Kadangi šis renginys vyksta jau daug metų, tad mums dalyvauti yra didelė garbė. Visą laiką palaikome vaikus, ypač sportuojančius, labai smagu čia būti.

Labai palaikome šį renginį, tad norime dalyvauti, stebėti kaip vaikučiai dalyvauja, kaip sportuoja.

Šį kartą atvykau palaikyti vienas, bet, manau, ateityje prisijungs ir visa mūsų komanda. Taip pat labai džiugina, kad dalyvauja toks didelis kiekis žmonių, labai džiaugiuosi, kad organizatoriai rengia tokius renginius.

Noriu palinkėti vaikams, kad jie nenustotų tikėti ir sportuoti‘‘, - džiaugėsi Klaipėdos Neptūno sporto direktorius Martynas Mažeika.

Prieš susiburdami prie starto linijos, vaikai kartu su Klaipėdos sporto klubo „Impuls“ trenere Žaneta Valainiene atliko mankštą, kurią lydėjo vaikų juokas, šypsenos, linksma muzika.

„Iš tiesų, kai pirmą kartą vyko šis bėgimas, nežinojau apie jį, tačiau vienos iš organizatorių, Olesios Matulevičienės dėka, sužinojau apie „Žvaigždučių vilties bėgimą“, tad mane pakvietė čia dalyvauti ir, žinoma, sutikau. Nuostabu daryti gerus darbus ir pradžiuginti kitus.

Žinoma, iš pradžių psichologiškai bijojau, kad man tai atims kalbos dovaną ir bus sunku, tačiau visi labai ragino, tad ryžausi ir džiaugiuosi, kad mane pakvietė, tikiuosi, ne paskutinis kartas, nes mano svajonė yra savanoriauti ir turėti galimybę padėti tiek vaikučiams, tiek senelių namams, tai priimu kaip Dievo siųstas dovanas“, - kalbėjo trenerė Ž. Valainienė.

Įsibėgėjus renginiui visi dalyviai buvo kviečiami prie starto linijos. Entuziazmo apimti vaikai ir mokytojai bėgo „Žvaigždučių vilties distanciją“,o pasiekę finišą  buvo apdovanoti medaliais. Kiek vėliau dalyviai buvo vaišinami Dragūnų bataliono kareiviška koše.

„Šiandien šioje šventėje esu pakviesta dalyvauti kaip svečias ir esu tikrai sužavėta „Medeinės“ mokyklos ir Vilties miesto organizuojama gražia sporto švente.

Manau, sveikatos ir gerą savijautą mums suteikia sportas, judėjimas. Kaip matau, tai ir yra šios šventės idėja, kad vaikai kuo daugiau judėtų, refleksai geresni bus ir mąstysena, vaiko sveikata bus geresnė. Jiems tikrai reikia ypatingos priežiūros ir ypatingo požiūrio į gyvenimą.

Didžiulė padėka Klaipėdos miesto savivaldybei, „Medeinės“ mokyklos kolektyvui ir direktorei už šitą Vilties bėgimą bei Klaipėdos Šventojo Pranciškau Asyžiečio bažnyčiai, kad jie organizuoja tokius renginius, telkia vaikų ir suaugusių žmonių bendruomenę“, džiaugėsi Klaipėdos miesto vicemerė Lina Šukytė – Korsakė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder