Klaipėdos Teatro aikštė nusidažė mėlyna spalva (6)

Uostamiestis šiandien švenčia 769-ajį gimtadienį, tad šią dieną tradiciškai Klaipėdos Teatro aikštė nusidažo mėlyna spalva. Mėlynoji vakarienė kasmet sutraukia didžiulio norinčiųjų dalyvauti šventėje skaičiaus, o šie metai ne išimtis. 

Šią vasarą susirinkusieji į „Mėlynąja vakariene“ švenčia ne tik miesto gimtadienį, bet ir savo pačių gyvenimą, draugystę bei meilę.  

Susirinkusieji klaipėdiečiai tikino, jog tokia šventė yra ypatinga, galima pajusti ne tik žmonių bendrystę, bet ir pasirūpinti išskirtiniu įvaizdžiu. 

“Nors esu klaipėdietė, tačiau “Mėlynojoje vakarienėje” dalyvauju pirmą kartą. Mane sužavėjo, kad žmonės moka ne tik gražiai ir išskirtinai susikurti savo įvaizdį, bet ir užbūrė nuostabi muzika”, - tikino klaipėdietė Evelina. 

Kitas uostamiesčio gyventojas Povilas taip pat pasakojo, jog šventėje dalyvauja pirmąjį kartą, tačiau įspūdžiai be galo teigiami. 

“Džiugina pažįstami veidai, visi šventiškai pasipuošę. Smagu, kad miesto gimtadienį galima švęsti pasitelkiant mėlyną spalvą, juk uostamiestis siejamas su jūra, tad ir su mėlyna spalva”, - džiaugėsi Povilas. 

Mėlynoji vakarienė
Skiepykitės visi ir mažiau lokit. Ar žadat taip ir gyvent bijodami žmonių susibūrimų?!
Sigita, 2021-08-02 09:56
Po tokių susibūrimų, laukia staigus COVID atvejų šuolis.
Grąžint karantiną!, 2021-08-02 09:37
Už tokį dėjimą ant visko, pandemijos metu, merą už kiau...šių reikėtų pakelti. O paskui verksime, kad mokiniai ir t.t. mokosi, dirba nuotoliniu...
kilpa, 2021-08-02 07:53
Sidebar placeholder