Žmogus gali būti veržlus, ryžtingas ir iniciatyvus, tačiau jo turimi įpročiai gali jam trukdyti. Žinoma, ne visi. Tiesiog kai kurie įpročiai gali dar labiau atitolinti žmogų nuo jo tikslų, neleisti jam jų pasiekti.
Bandymas gauti viską, kas įmanoma
Gyvenime yra daug galimybių, daug įdomių ir naudingų dalykų. Problema ta, kad išbandyti viską ir viską gauti yra tiesiog neįmanoma!
Jei žmogus siekia tapti visų pasaulyje esančių gėrybių savininku, jam tikrai nepavyks to padaryti. Svarbu, kad jis būtų tvirtas ir tiksliai žinotų, ko nori.
Tokiu atveju jis nesuklys jau pradiniame etape ir galės bent šiek tiek pasistūmėti į priekį.
Tikslų ir norų painiojimas
Tikslas – tai kai kas, ką reikia pasiekti. Kita vertus, noras dažnai būna kliūtimi kelyje į tikslą. Kad tikslas būtų pasiektas, būtina, kad norai jam neprieštarautų.
Pavyzdžiui, asmuo, kuris nori dirbti su žmonėmis, o ne sėdėti biure, gali visiškai paskęsti kasdienio gyvenimo rutinoje, atiduodamas save visą darbui su dokumentais.
Natūralu, kad jis negaus to, ko nori. Kita vertus, jei jis pakeis darbą ir pradės dirbti srityje, kurioje galės pritaikyti visus savo įgūdžius, galės pasiekti savo tikslus.
Netinkamo apdovanojimo paieška
Žmogų turėtų motyvuoti ne tik pinigai. Taip, išorinės ypatybės yra svarbios, tačiau jos neturėtų būti vienintelis dalykas, skatinantis asmenį judėti į priekį.
Pati galimybė įgyvendinti savo siekius turi įkvėpti žmogų ir priversti jį dirbti pasirinkta kryptimi.
Nesuteikimas laisvės savo svajonėms
Taip žmogus tik riboja save, neleidžia sau generuoti unikalių idėjų. Galima apmąstyti bet kokias idėjas, ieškoti būdų, kaip pasiekti dalykus, kurie visai neatrodo realūs.
Tik turint platų mąstymą galima judėti į priekį. O buvimas tam tikruose rėmuose ilgainiui gali lemti tik regresiją.
Visų šių įpročių reikėtų visiems laikams atsisakyti. Tik taip galėsite judėti į priekį ir įgyti tai, apie ką anksčiau tik svajojote.
Rašyti komentarą