Kopų promenadą pajūriu pratęs iki Girulių

(1)

Belaukiant artėjančio vasaros sezono Klaipėdos paplūdimiuose intensyviai šalinami žiemos audrų padariniai ir gerinama infrastruktūra.

Pasak BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ direktoriaus pavaduotojo Alvydo Girdvainio, šią žiemą nuo vėtrų labiausiai nukentėjo Pirmoji Melnragė.

„Šiame paplūdimyje takas jau ir taip buvo sutrūnijęs, nesaugus, tad planavome jį atnaujinti, tačiau gamta pakoregavo situaciją - audra nuplovė apžvalgos aikštelę, neįgaliesiems skirtus laiptus ir pandusą. Tad jį nuardėme, aptvėrėme, kad žmonės nevaikščiotų“, - pasakojo A. Girdvainis.

Šiuo metu pagrindinis Pirmosios Melnragės takas yra atnaujinamas.

Pasak Klaipėdos paplūdimių atstovo, atnaujintas takas bus trumpesnis ir su apžvalgos aikštele į jūrą. „Nusileidimo neįgaliesiems, deja, nebus, nes susiformavo labai status skardis. Nesuplanavome tiek daug lėšų, kad galėtume įrengti pandusą“, - aiškino pašnekovas.

Taip pat atnaujinama ir kairėje pusėje nuo įėjimo į paplūdimį esanti apžvalgos aikštelė bei laiptai, keičiamos jų lentos, atramos, įrengiamas nusileidimas prie jūros.

Neįgaliesiems, pasak A. Girdvainio, įrengiama nauja aikštelė su pandusu neįgaliųjų paplūdimyje.

„Tai bus naujas apžvalgos objektas, patogus užvažiuoti neįgaliesiems, su suoliukais, kad būtų galima gėrėtis jūra. Šią savaitę turėtų paaiškėti rangovas, kuris įrengs šią aikštelę“, - sakė pašnekovas.

Taip pat, anot A. Girdvainio, yra parinktas rangovas, kuris jau pradėjo molo tako atnaujinimo darbus.

BĮ „Klaipėdos paplūdimiai“ atnaujina taką ir į nudistų paplūdimį.

„Sulaukdavome pastabų, kad smėlis taką užnešė ir tapo sudėtinga važiuoti dviračiais. Tad į nudistų paplūdimį tiesiamas naujas 120 metrų takas. O nuo neįgaliųjų paplūdimio iki Girulių slipo bus nutiestas visiškai naujas takas per kopas. Jį užbaigę turėsime promenadą palei jūrą per kopas nuo Pirmos Melnragės iki Girulių“, - tvirtino A. Girdvainis.

Visus Klaipėdos paplūdimių atnaujinimo darbus, pasak pašnekovo, tikimasi atlikti iki sezono pradžios - iki birželio 1 d.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder