Akvilės Staražinskaitės populiarumo receptas: gerą muziką kuria tyliai

Pirmakursė Vilniaus Universiteto Šiaulių akademijos muzikos pedagogikos fakulteto studentė Akvilė Staražinskaitė, į gyvenimą yra išleidusi tiek dainų, kad jos jau papuoštų solidų albumą, o kaip niekur viešai nesirodantis kuriantis žmogus, ji gali pasigirti nekukliais rodikliais – viena dainų pasiekė daugiau nei 2 mln YouTube peržiūrų!

Sakote – tai gali kiekvienas – pabandykite, paspausime ranką! O dabar šiek tiek daugiau apie jauną merginą iš Kelmės rajono, apie kurią jau žino visos Lietuvos melomanai: „Mano šeimoje nėra nei vieno, kuris bent kiek susijęs su muzika – tad negaliu sakyti, kad nuo mažumės jau žinojau, kad būsiu dainininkė.

Pradėjau rašyti eiles, kurti muziką, kai man buvo 13-a. Ir tik būdama 17-os išdrįsau savo kūrybą parodyti muzikos profesionalams: norėjau, kad mano kurtos dainos būtų šiuolaikiškai aranžuotos ir išvystų dienos šviesą“, - pasakoja Akvilė. Taip ji vieną dieną susikaupė ir parašė laišką Arvydui Martinėnui – Vudžiui.

„Turiu prisipažinti, panašaus pobūdžio laiškų gaunu nemažai. Šis patraukė natūralumu, tikrumu, emocija, muzikiniu potencialu. Parašiau atsakymą ir taip pradėjome bendradarbiauti“, - pasakoja kompozitorius.

„Na, o šiuo metu itin džiaugiuosi, galėdamas klausytojams pasiūlyti naujausią Akvilės kūrinį „tau ir man“, prie kurio prisidėjau ne tik jį aranžuodamas, bet ir filmuodamas bei montuodamas vaizdo klipą“, - pasakoja Vudis.

„Prieš filmavimąsi labai jaudinausi. Vis tik man tai – pirmas kartas“, - sako Akvilė, -  „bet daug bendravau su klipo režisieriumi -  mano tėtės bičiuliu Robertu Lenartavičiumi.  Aptarėme idėją, patį išpildymą, be to, filmavimo lokaciją pasirinkome netoli mano namų, tad jaučiausi tikrai komfortiškai ir filmavimo metu nerimas dingo“, - šypsosi jaunoji kūrėja.

Na, o kaip naujausią Akvilės dainą „tau ir man“ įvertinsite Jūs?

Raktažodžiai
Sidebar placeholder