Inga Jankauskaitė

Atlikėja Inga Jankauskaitė pristato Kalėdoms dedikuotą dainą ir atskleidė šventės reikšmę

Visais neseniai naujausią savo darbą – albumą „Švyturys“ pristačiusi kūrėja Inga Jankauskaitė, šiandien pristato šventėms dedikuotą kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“. Pasak atlikėjos, kūrinyje sudėto mintys, kurios apibūdina šią šventę iš atlikėjos perspektyvos.

Atlikėjos I. Jankauskaitės teigimu, pačiai žinomai moteriai Kalėdos asocijuojasi su visai kitais dalykai nei daugeliui žmonių, o įvairios šventinės prievolės priveda prie šventinės nuotaikomis dingimo.

Aš to kalėdinio laikotarpio nelabai mėgstu. Jame pernelyg daug streso, lūkesčių, tempo ir dar, kaip taisyklė, prasto oroAkivaizdu, kad jei plauksi pasroviui, įtrauks ir išgaruos bet koks malonumas – ne tik švęsti, bet ir duoti, dovanoti, dalintis. Tai taps dar vienu reikia, kurio ir taip pilna kasdienybė. Būtent tas primestasreikiayra šventinės nuotaikos vagis. Reikia spėt, reikia pagamint, reikia nupirkt ir taip toliau, todėl stop, nereikia“, – atvirai pasakoja atlikėja.

Kūrėja atkreipia dėmesį ir į vieną žodį, kuris yra viso ko esmė, neleidžianti užmiršti šventės esmė.

Kalėdos ateis nepriklausomai nuo to ar pateisinsit dovanų lūkesčius ir padengsit gausiausią stalą. Jos ne apie tai. Vat visa tai aš ir sudėjau į dainą. Aiškiai, sąžiningai ir atvirai – apie kas man yra Kalėdos. Sakinys, kuriame svarbiausias žodis YRA. Nepražiopsokit“, – kviesdama išgirsti naujausią dainą, pasakoja atlikėja.

Inga Jankauskaitė

Naujausią kūrinį atlikėja žada pristatyti ir šventiniuose koncertuose, kurie įvyks gruodžio 19 d. Vilniuje, „Compensa“ koncertų salėje bei sausio 1 d. Palangos koncertų salėje. Bilietus į šiuos koncertus platina Bilietai.lt.

Dainoje „Apie tai yra Kalėdos“ suguldžiau viską, ką galvoju apie tai. Šiaip ar taip kiekvienas koncertas man yra Kalėdos, todėl laukiu visų tam, kad pabūčiau Kalėdų seneliu ir įteikčiau jums brangiausia, ką galiu – savo muziką. Naują albumą. Jūs gi žinot – bus labai gera!“, – kviesdama į šventinius koncertus pasakoja kūrėja.

Kviečiame įvertinti naujausią kūrinį „Apie tai yra Kalėdos“:

Raktažodžiai
Sidebar placeholder