„Kultūros fabriko" kūrėjus žiūrovai apdovanojo dėmesiu

Penktadienio vakarą prie "Kultūros fabriko" pasižiūrėti antrojo akcijos "Langas į teatrą" pasirodymo susirinko seniai matytas būrys žmonių.

Atgijo Jono kalnelis, kai žmonės sutūpė ant betoninių jo laiptų ir pasklido aikštelėje priešais "Kultūros fabriką". Šio pastato antrojo aukšto languose pasirodė "Taško" teatro aktoriai, rankose laikantys lempas.

"Taško" teatras pasirinko papasakoti žiūrovams "Kultūros fabriko" istoriją, istorinio pastato virsmą iš tabako fabriko į kultūros židinį. Pasirodo, jo istorijoje būta ir belaisvių stovyklos, ir nepilnamečių kolonijos. Tad pasakojimas buvo išties įdomus, tačiau vaizdas kiek nuvylė. 

Visą pasakojimą aktoriai tik judino lempas languose, dar papūtė dūmų, o pabaigoje šoniniuose languose buvo rodomos istorinių nuotraukų skaidrės, iliustruojančios pastato ir jo gaminių transformacijas. Tačiau ekranai šiems įdomiems vaizdams demonstruoti pasirinkti per maži ir vaizdai iš tolo buvo sunkiai įžiūrimi. Tad paliko kiek nuviliantį įspūdį.


 

Tačiau, regis meno mėgėjams tai buvo nė motais. Klaipėdiečiai tiesiog mėgavosi galimybe gana šiltą vakarą praleisti lauke su bendraminčiais, šeimos nariais, draugais ir neskubėjo skirstytis.

Šeiko šokio teatro inicijuota akcija "Langas į teatrą" tęsis dar du balandžio mėnesio vakarus. Balandžio 23 dieną 20 val. "Kultūros fabriko" languose pasirodys Klaipėdos jaunimo teatro spektaklių herojai.

O balandžio 29 dieną 22 val. Tarptautinės šokio dienos proga klaipėdiečius sveikins šokių mokykla „CODA". Vakaro renginyje bus jaunųjų balerinų pasirodymas ir vertikalaus šokio numeris.

Sidebar placeholder