Sekmadienį „Tutto a Dio“ kviečia pasimėgauti „Rapsodija dviems“

Pasauliniuose konkursuose laurus skinantis alto ir akordeono duetas „Tutto a Dio“ yra vertinamas už charizmatišką atlikimą, nuspalvintą profesionaliu ir kūrybišku muzikalumu. 

 „Tutto a Dio“ tapo pirmaisiais Lietuvos atstovais prestižiniame konkurse „Trophée Mondial 2017“ Prancūzijoje pelniusiais pirmąją vietą konkurso istorijoje. Duetas yra pelnęs pirmąsias vietas tarptautiniuose konkursuose „Premio Internazionale di Castelfidardo 2017“ (Italija), „Coupe Mondiale 2018“ (Lietuva), Grand Prix „Sion-2014“ (Šveicarija).

Neįprasta klasikinių instrumentų, alto ir akordeono, kombinacija duete unikalus ir žavingas išskirtinumas Lietuvos ir pasaulio scenose. „Tutto a Dio“ savo atliekama muzika pakerėjo klausytojus ne tik Lietuvoje, bet ir užsienyje: Kalifornijoje, Meine, Floridoje, Niujorke, Baltimorėje, Masačiusetse, Naujajame Hampšyre (JAV), Toronte, Otavoje, Monrealyje (Kanadoje), Šveicarijoje, Latvijoje, Liuksemburge, Italijoje, Bulgarijoje, Turkijoje, Graikijoje, Vokietijoje, Prancūzijoje, Sofijos filharmonijoje Bulgarijoje.

Duetas kviečiamas dalyvauti įvairiuose tarptautiniuose renginiuose Europoje ir Amerikoje, taip pat LR ambasadose užsienyje. Koncertuota Lietuvos Generaliniame konsulate Niujorke, Jungtinėse Tautose Ženevoje, Lietuvos Ambasadoje Kanadoje.

2018 m. duetas laimėjo Kultūros Tarybos stipendiją Lietuvos Šimtmečio koncertiniam turui, kurio metu buvo pristatytas 20 koncertų ciklas Europoje bei JAV.

Žingeidumas ir nuolatinis siekis tobulėti tai dar vienas ryškus „Tutto a Dio“ narių bruožas: Greta ir Augustinas baigę mokslus Lietuvoje vėliau tobulinosi Lozanos muzikos universitete Šveicarijoje, kur abu baigė dvejas magistro laipsnio studijas.

Augustinas Rakauskas pakviestas dėstyti EMJB muzikos konservatorijoje Šveicarijoje, Greta Staponkutė-Rakauskienė groja kameriniame orkestre „Kremerata Baltica“ bei ansamblyje „Lausanne Soloists“.

2019 m. abiems dueto nariams Lietuvos Kultūros ministerija suteikė meno kūrėjo statusą.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder