Taigiama, kad Lisa Marie Presley prieš savo mirtį vartojo opioidus

Likus keliems mėnesiams iki mirties Lisa Marie Presley laikėsi ekstremalaus svorio metimo režimo, nes norėjo kuo geriau atrodyti per įvairias apdovanojimų ceremonijas, kad galėtų pagerbti filmą "Elvis"... šeimos šaltiniai teigia TMZ.

Šaltiniai teigia, kad likus 2 mėnesiams iki "Auksinių gaublių" apdovanojimų Lisa Marie pasidarė plastinę operaciją ir pradėjo vartoti svorio metimo vaistus.

Esame girdėję, kad per 6 savaites iki apdovanojimų ji numetė 40-50 kg.

Be to, mūsų šeimos šaltiniai teigia, kad Lisa Marie vėl vartojo opioidus - priklausomybę, su kuria ji kovojo daugelį metų.

Lisa davė du interviu per "Globus" apdovanojimus, kurie sukėlė nerimą, ji buvo išblyškusi, nerišliai tarė žodžius ir buvo tokia netvirta, todėl kalbėdama turėjo laikytis už draugo.

Dr. Drew sako, kad žiūrint vaizdo įrašą buvo akivaizdu... buvo aiškių ženklų, kad Lisa kažką vartoja.

Šeimos ir teisėsaugos šaltiniai teigia, kad tą rytą, kai mirė, Lisa skundėsi pilvo skausmais.

Lisos mirties priežastis atidėta, kol bus gauti toksikologijos rezultatai, kurie gali užtrukti kelis mėnesius.

Kadangi mirties priežastis dar nenustatyta, jau kyla šeimos karas.

Lisos Marie mama Priscilla Presley pateikė teisinius dokumentus, kuriais užginčijo dukros tariamai padarytą patikėjimo teisės pakeitimą.

2010 m. Lisa buvo paskyrusi Priscillą patikėtine, tačiau 2016 m. pakeitimu ją išbraukė, pakeisdama dukra Riley Keough. Priscilla dokumentuose teigia, kad 2016 m. pakeitimas yra apgaulingas.

TMZ pranešė, kad Lisa Marie sausio 12 d. savo namuose Los Andžele visiškai sustojo širdis. Ji buvo skubiai nugabenta į ligoninę, kur vos po kelių valandų mirė.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder