Kuriamame „Vakarų ekspreso“ vaizdo klipe - karščiausios aktualijos

Šios savaitės pradžioje dalis klaipėdiečių stebėjo nekasdienišką procesą - reprezentacinėse uostamiesčio vietose vyko „Vakarų ekspreso“ reklaminio vaizdo klipo filmavimas.

„Paprastai visada sulaukiame smalsių praeivių žvilgsnių, bet jų nepastebime.

Juk kai įsitrauki į kūrybą, nebėra laiko smalsauti, kas vyksta už filmavimo aikštelės ribų“, - sako vaizdo klipo režisierė, audiovizualinės reklamos kūrybos įmonės „Norder“ įkūrėja Jūratė Klumbienė.

Režisierė turėjo nemenką iššūkį - trumpame vaizdo siužete perteikti UAB „Vakarų ekspresas“ kuriamų produktų aktualumą, juk po šia vėliava skaitytojai randa ne vieną mėgstamą medijų kanalą.

Per kelis dešimtmečius šalia 1990-aisiais užgimusio popierinio dienraščio „Vakarų ekspresas“ sukurta ir daugiau leidinių. 1999 m. pradėjo veikti interneto tinklalapis www.ve.lt.

Nuo 2019-ųjų vasaros leidžiamas žurnalas „Vakarai“, o nuo 2020 metų sausio - savaitraštis „Savaitės ekspresas“.

Kuriamo reklaminio vaizdo klipo siužetas prasideda kiek netikėtai - Danės krantine bėga gražuolė mergina (aktorė - Radvilė Bronušaitė), jos negali nepastebėti pro šalį einantis kiek vyresnis verslininkas (aktorius - Jonas Baranauskas), mat mergina ne tik graži, bet ir bėgdama nuolat žvilgčioja į išmanųjį telefoną, ji negali praleisti nė vienos karštos naujienos.

Karščiausių aktualijų sūkuryje nori dalyvauti ir verslininkas, tad apsisuka ir bėga paskui gražuolę... Juos pastebi jaukiai ant suolelio prieš saulę besišildanti visuomeniška senjorė (aktorė - Lina Krušnaitė).

Argi ji galėtų praleisti tai, kas šiuo metu svarbiausia? Suprantama, netrukus bėga jau trise...

„Sek karščiausias naujienas!“ - toks yra šio vaizdo klipo šūkis, puikiai atspindintis tai, kuo gyvena „Vakarų ekspreso“ kolektyvas ir jo kuriamų įvairius skonius tenkinančių leidinių skaitytojai.

„Vakarų ekspresas“ turi savo gilias tradicijas ir susiformavusį įvaizdį. Tačiau dabartinis pasaulio tempas, kad ir kiek metų būtų įmonei, neleidžia stovėti vietoje.

Turime nuolatos keistis atsižvelgdami į skaitytojų ir mūsų klientų skonį, poreikius, kad neatsiliktume nuo šiandienos reikalavimų„, - sako UAB “Vakarų ekspresas" vykdomoji direktorė Loreta Latakienė.

„Vakarų ekspreso“ kolektyvas kiekvieną dieną galvoja apie tai, kaip pateikti kuo įdomesnę ir tikslesnę informaciją visais savo kanalais.

Naujienų portalas orientuojasi į operatyvumą, laikraštis ieško kito naujienos kampo, savaitraštyje - tikros, nesukurtos istorijos, visos savaitės aktualijos.

Jis skaitytoją veda istorijos, kultūros, kulinarijos pažintiniais keliais. Turėdami žurnalą galime moderniai ir gražiai pristatyti įdomiausius Vakarų krašto žmones ir įvykius. Tiek žurnalas, tiek savaitraštis orientuotas į mėgstančią skaityti auditoriją.

„Kad ir kaip mylime ir didžiuojamės naujaisiais savo “kūdikiais„, mums visiems labai svarbu, kad šios istorijos pradininkas - popierinis dienraštis “Vakarų ekspresas„ vis dar gyvuoja ir turi nemenką gerbėjų ratą.

Viliamės, kad ši istorija tęsis dar ilgai“, - tikisi neseniai 31-ąjį dienraščio gimtadienį paminėjęs „Vakarų ekspreso“ kolektyvas.

Akimirka iš filmavimo aikštelės. Iš kairės aktoriai Jonas Baranauskas, Radvilė Bronušaitė, režisierė Jūratė Klumbienė, operatorius Donatas Ravaitis.

Vitos JUREVIČIENĖS nuotr.

Vizažistė - Dalia MIŠEIKIENĖ Stilius ir drabužiai - Ingrida RAILIENĖ

Sidebar placeholder