12 priežasčių kodėl jaunesni vyrai susidomi vyresnėmis moterimis

„Žilė galvon – velnias uodegon” – taip dažnai sakoma apie vyrus, kurie susižavi už save gerokai jaunesnėmis merginomis, tačiau nutinka ir priešingai: kartais vyrai įsimyli už save vyresnes moteris.

Nors dažnai teigiama, kad tai – Edipo komplekso priežastis (vyrai moteryje mato savo motiną), tačiau priežasčių, kodėl taip gali nutikti, yra gerokai daugiau. Taigi, kodėl jaunesni vyrai susidomi vyresnėmis moterimis?

Ji labiau pasitiki savimi

Vyresnė moteris dažniausiai žino, ko nori iš gyvenimo, ji išmoko tai gauti pati, nieko nereikalaudama iš vyro. Tokia moteris jau susigyveno su savo kompleksais ir pažino savo privalumus, todėl žino savo vertę.

Jai nereikia kasdienių meilės prisipažinimų, meilę ji išmoko jausti šiltuose pokalbiuose bei apkabinimuose. Be to vyresnė moteris rečiau stengiasi pakeisti partnerį: ji supranta, kad norėdama pokyčių turi pradėti nuo savęs, o tai, žinoma, teigiamai atsiliepia ir santykiams. Visa tai traukia jaunesnius vyrus.

Ji gyvena savo gyvenimą

Vyresnė moteris turi savo asmeninę erdvę, savo pomėgius, savo draugų ratą. Ji leis turėti asmeninę erdvę ir savo partneriui, nedraus važiuoti į krepšinio rungtynes, pažvejoti ar tiesiog susitikti su draugais.

Ji nenori visą laiką leisti tik su juo, kas dažnai būdinga jaunoms moterims. Žinoma to paties vyresnė moteris tikėsis ir iš savo partnerio, nes ir jai kartais reikia pabūti vienai, susitikti su draugais ar praleisti laiką taip, kaip ji to nori.

Ji netrokšta pastoti

Nors šiandien pirmagimių susilaukia vis vyresnės poros, tačiau tuomet, jeigu vyras nenori vaikų, tikimybė sulaukti iš vyresnės moters „siurprizo“ yra labai maža.

Vyresnė moteris dar gali gimdyti, bet tai galėtų būti tik labai gerai apgalvotas ir abiejų suplanuotas poelgis. Ji jau žino, kad užauginti vaiką nėra lengva užduotis, o pririšti vyrą prie savęs nėštumu – misija neįmanoma. Todėl ji nemanipuliuos tokiais dalykais.

Ji neskrajoja padebesiais

Jaunos merginos gali turėti gana iškreiptą tobulų santykių įsivaizdavimą (tam didelę įtaką turi romantiniai filmai, kurie gerokai prasilenkia su realybe). Jaunos merginos neretai tikisi, kad partneris joms kasdieną dovanos gėles, rengs romantiškas vakarienes, ir kt.

Vyresnės moterys tai laiko nesvarbiomis smulkmenomis ir kur kas labiau vertina pagarbą ir tarpusavio supratimą. Taigi, vyrai neretai teigia, kad su vyresnėmis moterimis galima kur kas paprasčiau bendrauti nei su jaunesnėmis.

Žavi jos pasiekimai

Dažnu atveju vyresnė moteris karjeroje bus pasiekusi daugiau nei jaunesnė. Ji jau susitvarkiusi gyvenimą, turi gerą darbą, jaukius namus ir tai jai suteikia papildomo žavesio.

Ji yra finansiškai nepriklausoma

Žinoma, pasitaiko ir išimčių, tačiau tuomet, kai vyras tikisi rasti finansiškai lygiavertę partnerę, dažnai susidomi būtent vyresne moterimi.

Kartais nutinka ir taip, kad jaunesni vyrai tikisi finansinės paramos, kurią bendraamžės ar jaunesnės moterys ne visada gali suteikti.

Susidurti su Alfonsu nori tikrai ne kiekviena moteris, tačiau kartais santykiai iš išskaičiavimo yra priimtini abiem pusėms.

Ji emociškai stabili

Kartais vyrai skundžiasi, kad jų partnerės nėra emociškai stabilios. Deja dažnu atveju tai ateina su metais. Vyresnė moteris jau išmoko valdyti savo emocijas, ji nekelia scenų ir triukšmo namuose.

Su ja gyvenimas kur kas ramesnis. Sakoma, kad su vyresne moterimi yra maloniau diskutuoti – jų argumentai dažniau būna paremti logika, bet ne emocijomis.

Ji nuoširdi ir rūpestinga

Stiprioji lytis dažnai nori, kad moteris būtų nuoširdi, švelni ir rūpestinga. Su tokiomis moterimis jie jaučiasi tikrais vyrais. Vyresnių moterų dažniausiai nedomina intrigos, jos daugiau patyrusios, jau mačiusios gyvenimo, gerai žino ko nori vyrai ir pačios trokšta daugiau šilumos.

Taigi, jos nuoširdesnės ir rūpestingesnės partnerės negu jaunesnės moterys.

Jei vyras nori šilumos ir supratimo, didelė tikimybė, kad jis tai ras santykiuose su vyresne moterimi.

Ji labiau atsipalaidavusi ir karštesnė meilės guolyje

Niekam ne paslaptis, kad vyresniame amziuje moters seksualumas atsiskleidžia visa jėga.

Ji jau palaidojusi savo kompleksus, visiškai atsipalaidavusi, pažįsta savo kūną, mėgaujasi pojūčiais ir nebijo partneriui atskleisti savo slapčiausių troškimų.

Ji nesidrovi pasakyti ko tikisi iš partnerio ir sugeba patirti didesnį pasitenkinimą už jaunesnes moteris.

Ji patyrusi moteris

Gyvenimiška patirtis yra labai vertinga, todėl nieko keisto, kad patyrusios moterys yra gerokai įdomesnės pašnekovės. Iš vyresnių moterų vyrai gali daug ko sužinoti ar net išmokti.

Jaunuolius gali vilioti tai, kad su vyresnėmis partnerėmis įgis daugiau seksualinės patirties, tačiau dažniausiai tai nėra esminė priežastis.

Bendrų pomėgių paieška

Jaunesnės ar bendraamžės moterys ne visada turi tokių pačių pomėgių: joms gali būti įdomiau nueiti į klubą nei lankytis meno parodose, todėl tenka ieškoti tokios partnerės, kuri domėtųsi tais pačiais dalykais.

Nors tai ne visuomet yra susiję su amžiumi, tačiau tuomet, jei su bendraamžėmis ar su jaunesnėmis merginomis nepavyksta atrasti bendrų interesų, tenka išbandyti laimę žvalgantis į vyresnes.

Stabilesni ilgalaikiai santykiai

Vyresnės moterys į santykius dažnai žiūri rimčiau nei jaunesnės.

Jaunos merginos santykius neretai nutraukia vien dėl to, kad nori „išsilakstyti“ – tikimybė, kad taip ištars vyresnė moteris, yra labai menka.

Žinoma, priežasčių gali būti ir kur kas daugiau, o kartais nereikia ir jokio preteksto susižavėti vyresne moterimi – juk meilei niekas nesvarbu.

makronas

GALBŪT, JŪS TAI PRALEIDOTE:

Raktažodžiai
Sidebar placeholder