2 Zodiako ženklai, kurie gruodį gali praturtėti

(8)

Nors žiemos pradžia ir pasiruošimas nenumaldomai artėjančioms šventėms paprastai būna finansiškai skausmingas, kai kuriems Zodiako ženklams gali nutikti priešingai. Žadama, kad gruodį jie netgi gali praturtėti.

JAUTIS

Jaučiai neabejotinai darbščiausi iš visų Zodiako ženklų. Jie atsidavę, lojalūs ir atsakingi žmonės. Be to, nederėtų pamiršti, kad Jaučiai – labai atsparūs nesėkmėms ir sunkumams.

Ši geram darbuotojui būtina savybių puokštė puikiai pasitarnaus naujo darbo arba karjeros galimybių paieškose. Jaučiai gruodį turėtų nepasiduoti šventiniam šurmuliui, verčiau to – pasiraitoti rankoves ir parodyti, ką galintys.

Sėkmė Jaučiams žadama gruodžio pabaigoje.

MERGELĖ

Dar vienas sėkmingas gruodžio mėnesio ženklas – Mergelė. Kruopštumu ir atsakomybe pasižymintys žmonės, gimę po šiuo ženklu, pirmąjį šių metų žiemos mėnesį, tikėtina, bus apdovanoti.

Už nuopelnus darbe Mergelės ženklo atstovai gali gauti ženklias premijas arba būti pastebėti kitų potencialių darbdavių.

Žmonės, gimę po šiuo ženklu, iš savęs reikalauja maksimalaus rezultato ir dėl jo apgalvoja kiekvieną savo žingsnį. Šios savybės šį mėnesį gali būti įvertintos finansine išraiška.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder