3 „genialūs" valymo triukai: juos turėtų žinoti kiekvienas mėgstantis tvarką namuose

Viena mama atskleidė tris "valymo gudrybes", kuriomis ji naudojasi, kad jos namai būtų tvarkingi, be dėmių ir nepriekaištingi.

Melburno dviejų vaikų mama Chantel Mila, tūkstančių žmonių geriau žinoma kaip Mama Mila, kruopščiai valo savo namus naudodama tik kelis namų apyvokos daiktus.

Kad mikrobangų krosnelę išvalytų be jokių pastangų, be jokio šveitimo, Chantel pripildė vieną mikrobangų krosnelei tinkamą dubenėlį vandens ir į jį įdėjo citrinos griežinėlių, tada leido garuoti.

Tada ji tris minutes kaitino dubenėlį mikrobangų krosnelės viduje, kol jis prisipildė garų, o tada nuvalė nešvarumų likučius nuo vidaus ir durelių.

Chantel pašalino dėmes nuo kilimo naminiu mišiniu, pagamintu iš pusės puodelio sodos vandens ir vieno arbatinio šaukštelio indų ploviklio, tada supylė jį į purškiamą buteliuką.

Ji išpurškė kilimą, kad pašalintų dėmę, ir pasidalijo: "pasidaryk pats" mišinys yra veiksmingas medžiaginiams daiktams, tačiau visada rekomenduoja pirmiausia atlikti bandymą.

Kad kruopščiai išvalytų virš viryklės esančius gartraukio filtrus, Chantel juos taip pat išmirkė įprastoje indaplovės tabletėje.

Ji įdėjo juos į virtuvės kriauklę su šiltu vandeniu ir įmetė tabletę, kad lengvai pašalintų riebalus ir nešvarumus.

Chantel paskelbė tris iš labiausiai pageidaujamų savo gudrybių "Instagram" tinkle, kur tūkstančiai žmonių pamėgo, o šimtai komentavo valymo gudrybes.

"Nuostabūs patarimai! Įsiminiau mintinai, - rašė viena moteris.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder