3 moteriški Zodiako ženklai, galintys iš degtuko priskaldyti vežimą

Paslaptinga moteriška prigimtis niekada nepasiduos logiškam paaiškinimui. Taip, silpnoji lytis moka nustebinti vyrus, o sukelti skandalą dėl menkniekio – vienas iš moterų įgūdžių. Kai kurios moterys stengiasi susivaldyti, o kai kurios labai mėgsta iš musės padaryti dramblį.
 

AVINAS

(03 21–04 20)

Avino ženklo moteris žino, kad ji yra labai karšto būdo ir agresyvios prigimties, todėl stengiasi išlaikyti savo įvaizdį kasdien tvarkydama reikalus.

Ji išdidžiai savo skandalingumą vadina aistra, šimtąjį kartą nuteisdama savo mylimąjį už išdavystę.

Jeigu tik jis grįš namo penkiomis minutėmis vėliau nei įprastai, Avino ženklo moteris nenurims, kol neišsiaiškins, kas negerai.

Ir net jei kitą dieną jis grįš namo laiku, ji vis tiek priekaištaus jam, kad tik „painioja pėdsakus“, mintyse apdovanodama jį bjauriais epitetais. Avino moteris gali supainioti irzlumą su aistra.

JAUTIS

(04 21–05 20)

Jaučio ženklo moteris labai didžiuojasi savo gebėjimu pastebėti bet kokius neatitikimus, kuriuos reikia taisyti. Ir ji taip pat žino, kad yra tik viena teisinga nuomonė – jos pačios.

Jei kas nors su tuo nesutiks, kils skandalas. Faktas yra tas, kad Jaučio ženklo moteriai viskas rūpi, todėl, jei netyčia iš parduotuvės parnešite pieno, o ne kefyro, saugokitės.

Ji bus tikra, kad tai padarėte norėdami ją suerzinti, o ne atsitiktinai. Pasiruoškite bėgti iš namų.

SKORPIONAS

(10 24–11 22)

Su Skorpiono ženklo moterimi ne gyvenimas, o braziliškas serialas. Jai patinka išgalvoti neegzistuojančias problemas, kad galėtų surengti ištisus spektaklius.

Dažniausiai taip nutinka, kai Skorpiono ženklo moteriai būna bloga nuotaika, o kadangi taip nutinka labai dažnai, susidorojimo išvengti nepavyks.

Ją gali įžeisti net ne tai, ką galvojote ir sakote. Ji nesunkiai pastebės, kad šiandien į ją pažiūrėjote kitaip, o jai tai nepatiko. Tada ji pastebės, kad jai atsakėte kitu tonu.

O tada viskas pagal geriausias tradicijas: riksmai, kivirčai ir į sieną dūžtančios lėkštės. Po to Skorpiono moteriai pasitaisys nuotaika, o jos priešininkas liks visiškai išsekęs. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder