4 Zodiako ženklai, kurie traukia nesėkmes

Kiekvieno žmogaus gyvenime būna ir šviesių, ir tamsių periodų. Tačiau yra žmonių, kuriuos nesėkmės persekioja dažniau už kitus.

Ekstrasensas Mehdis Ebrahimas Vafa nurodė keturis Zodiako ženklus, kurie patys sau prisitraukia bėdas per savo buką užsispyrimą ir lankstumo stoką.

OŽIARAGIS (12 22–01 20)

Atrodytų, kad Ožiaragiui skirtas visiškai sėkmingas ir kupinas įvykių gyvenimas. Jis didžiuojasi savo praktiškumu ir atkaklumu, tačiau po šiais charakterio bruožais dažnai slepiasi pesimizmas.

Ožiaragis supranta, kad norėdamas pasiekti tikslą turės dėti visas pastangas, todėl nepasitiki kaprizinga sėkme. O likimas taip pat neskuba jo pamaloninti savo netikėtomis dovanomis.

Pagrindinė problema ta, kad Ožiaragis per daug laiko praleidžia lygindamas save su kitais žmonėmis ir nusimindamas dėl to, kad negali visiems prilygti ir tapti kietesnis už kitus.

JAUTIS (04 21–05 20)

Jaučiui draudžiama leistis į finansines aferas ir rizikuoti, bet kokie statymai jam neduos norimo rezultato. Todėl šio Zodiako ženklo atstovai neskuba nei lošti, nei rizikuoti pinigais.

Jautis skausmingai išgyvena bet kokią nesėkmę ir taip susigadina savo reputaciją. Dauguma žmonių vengia bet kokios konkurencijos su šio Zodiako ženklo atstovais. Jautis pasiunta ir niršta baisiai, kai pralaimi, mėto daiktus ir bando sunaikinti viską, kas pasitaiko po ranka.

Nemokėjimas pralaimėti Jaučio gyvenimui suteikia neigiamą atspalvį. Bet kokią pergalę jis suvokia kaip likimo dovaną, tačiau sėkmė jam šypsosi ne visada.

SVARSTYKLĖS (09 24–10 23)

Perdėtas pragmatizmas ir atsargumas Svarstyklėmis smarkiai kenkia. Kol jos viską kruopščiai pasveria ir priima ilgai vilkintą ir nuodugniai išanalizuotą sprendimą, sėkmė nuo jų nusigręžia.

Tačiau tas Svarstyklių neerzina. Jos nepasitiki savo jėgomis ir nėra pasiruošusios nepagrįstai rizikuoti. Jos būna linkusios verčiau sėdėti tyliai, nedaryti nieko, nei žengti nors vieną abejotiną žingsnį, kurio sėkmė nebūtų iš anksto garantuota.

Nepaisant to, Svarstyklės gyvena įtemptą vidinį gyvenimą. Jos pasinėrusios į savo jausmų pasaulį, todėl išorinės pergalės joms nelabai ir rūpi. Savo gerovę jos sugeba susikurti vaizduotėje.

VĖŽYS (06 22–07 22)

Vėžys per daug rimtai žiūri į pergales ir pralaimėjimus. Jis mėgsta laimėti ir demonstruoti savo pergales kitiems, tačiau kasdienybėje sėkmė ne taip lengvai patenka į jo rankas.

Per didelis emocionalumas Vėžiui smarkiai kenkia. Jam sunkiai sekasi į ką nors susikoncentruoti. Jis abejoja savo sugebėjimais. Pesimizmas atbaido sėkmę, nes jis dažnai būna linkęs pasiduoti dar nepradėjęs nieko daryti.

Vėžys visur pirmiausia pamato neigiamą medalio pusę, o ne teigiamą. Dėl savo užsispyrimo šio Zodiako ženklo atstovai nenori keisti savo nusistatymo ir jau priimtų sprendimų, net suvokdami jų klaidingumą ir beprasmiškumą.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder