5 laimingų moterų principai

Angeliška moteris gali greitai nusibosti. Vyrui bus įdomesnė tokia partnerė, kuri nepadės savęs ant santykių altoriaus, kuri bus šiek tiek egoistiška, nenuspėjama ir neskirs visų 100 proc. savo laiko šeimai. Kiek daug „gerų moterų“ skundžiasi dėl nelaimingo gyvenimo. Kur glūdi priežastis? Galbūt ją suprasti padės principai, kurių laikosi bet kuri „bloga mergina“.

Išlikti nenuspėjamai

Gerai viską daryti pagal taisykles ir visiškai rimtai, tačiau toks elgesys ne visada tinkamas. Vyrai labai greitai pradeda nuobodžiauti su nuspėjama moterimi, nes nesąmoningai jie trokšta atskleisti paslaptis ir patirti nuotykių. Todėl nekaltas išdykavimas ir spontaniškumas padeda paįvairinti buities monotoniją.

Kartais atsisakyti padėti

Sugebėjimas užjausti ir noras padėti – svarbiausios gerosios moteriškos savybės. Tačiau vyrai labiau vertina savo damų išmintingumą.

Todėl taip svarbu reikiamu momentu sugebėti pasakyti „ne“. Moteris, kuri moka padėti, bet neaukoja savęs, savo mylimo žmogaus ir bendrų interesų, visada bus vyrui pirmoje vietoje.

Persijungti nuo buities į partnerį

Dauguma moterų galvoja, kad švari patalynė ir skanūs pietūs – dalykai, apie kuriuos svajoja visi vyrai.

Būti gera žmona dar nereiškia visiškai pasinerti į buitį, pamiršus jausmus. Pirmoje vietoje turi būti santykiai tarp vyro ir moters. Štai kodėl taip svarbu periodiškai atidėti visus darbus ir rūpesčius į šalį ir skirti laiko bendriems interesams.

Nebijoti leisti pinigų sau

„Geros moterys“ taupo sau, keldamos šeimos buitinius poreikius į pirmą vietą.

Nereikia pamiršti apie savo interesus ir norus. Reikia atmesti visas mintis apie egoizmą ir leisti sau ne tik svajoti, bet ir realizuoti savo asmeninius troškimus. Tik mylinti save ir neaukojanti visų savo interesų moteris bus geidžiama ir laiminga.

Neatiduoti visos savęs šeimai

Būti gera žmona ir motina nereiškia patiesti viso savo gyvenimo namiškiams po kojų. Tačiau dauguma moterų taip ir padaro, pamiršdamos, kad jos yra asmenybės, rašo „Econet“.

Visiškai ištirpdama šeimoje moteris praranda save, nustoja vystytis ir augti. Ji nejučia pradeda gyventi savo vaikų gyvenimą ir perkelia jiems savo nerealizuotas ambicijas.

Nereikia aukoti savo karjeros, interesų ir laisvalaikio pomėgių.

Neaukokite savęs ir mylėkite save, tada būsite laimingos.

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder