5 santuokos trenerio patarimai, kaip išspręsti santykių nuobodulį

Tai nereiškia, kad nebemylite. Štai 5 patarimai, kaip vėl įžiebti kibirkštį.

1 Iš naujo atraskite bendras aistras.

Dr. Jacquie sako, kad vienas geriausių būdų atgaivinti susidomėjimą vienas kitu - susieiti dėl dalykų, kuriuos mėgstate daryti kartu. Jos teigimu, iš naujo atrasti bendras aistras gali būti galingas būdas iš naujo įžiebti liepsną.

"Tai veikia, nes pasitelkiamas pradinis džiaugsmas, kuris jus suartino, ir sukuriama nauja, teigiama patirtis", - sako ji "Best Life".

2 Pirmenybę teikite kokybiškam laikui.

Toliau daktarė Jacquie sako, kad, kai norite įveikti santykių nuobodulį, pirmenybė turi būti teikiama kokybiškam laikui kartu.

Galite kartu pasigaminti smagų patiekalą, išeiti į gamtą, dalyvauti socialiniame susitikime arba tiesiog suplanuoti laiką be technologijų, kad užsimegztų naujas pokalbis.

"Įtemptame gyvenime prasmingų akimirkų skyrimas vienas kitam skatina ryšį", - sako ji. "Tai veiksminga, nes gilina emocinį artumą ir primena jums abiem, kodėl įsimylėjote."

3 Vėl įveskite naujovių.

Dar vienas būdas įveikti santykių nuobodulį - sukrėsti kasdienę rutiną šiek tiek spontaniškumo.

"Naujovių įvedimas į jūsų rutiną gali pakeisti žaidimą. Tai gali būti naujos veiklos išbandymas, įvairių pasimatymų idėjų ieškojimas ar net netikėtumo elementas", - sako daktarė Jacquie. "Naujovė padeda išlaikyti santykius šviežius ir išvengti monotonijos."

4 Bendraukite atvirai.

Bendravimas yra visų santykių pagrindas. "Poros dažnai nepakankamai įvertina jo galią", - pažymi daktarė Jacquie. Stengdamiesi bendrauti atviriau ir prašydami partnerio daryti tą patį, galite pasiekti naujų porų aukštumų ir gelmių.

"Aiškiai išsakykite partneriui, kas jus jaudina, kokie jūsų troškimai, svajonės ir fantazijos", - siūlo ji. "Tai veikia, nes skatina supratimą ir iškelia į paviršių neišsakytus poreikius."

5 Investuokite į asmeninį augimą kartu.

Kartais nuobodulys, kurį jaučiate savo santykiuose, yra ne tiek susijęs su partneriu, kiek su jūsų pačių sąstingiu. Dr. Jacquie rekomenduoja kartu investuoti į asmeninį tobulėjimą, kuris padės jums augti ir individualiai, ir kaip porai.

"Kartu galite lankyti seminarus, skaityti kaip ir savipagalbos knygas arba leistis į bendrą mokymosi kelionę. Tai ne tik sustiprina jūsų ryšį, bet ir suteikia naujų dimensijų jūsų ryšiui", - pažymi santuokos trenerė.

Dr. Jacquie priduria, kad kai jūsų nuobodulys lieka ignoruojamas, jis gali greitai sukelti nepasitenkinimą santykiais ir net tų santykių iširimą

. "Aktyvus jo sprendimas leidžia poroms tobulėti, iš naujo atrasti vienas kitą ir kurti santykius, kurie atlaiko laiko išbandymą", - sako ji.

Skaitomiausi portalai

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder