6 dviračių pirkimo klaidos, kurių verčiau nekartoti

(1)

Įsigiję naują dviratį, tikimės su juo į smagias keliones leistis ne vienerius metus, tačiau kartais nutinka ir taip, jog pasivažinėjimai su naujuoju transportu nekelia tiek gerų emocijų, kiek būtume galėję tikėtis. Dažniausiai taip nutinka todėl, jog pasirinkdami dviratį padarėme kelias esmines klaidas, kurios dabar neleidžia mėgautis visapusišku komfortu.

Sužinokite, kokios šių transporto priemonių įsigijimo klaidos daromos dažniausiai ir pasistenkite jų nekartoti.

1. Pasirenkamas netinkamas dydis

Daugelis iš mūsų pirkdami dviratį tikisi dažniau pajudėti ir pradėti gyventi aktyviau, tačiau jei po kiekvienos kelionės vargins skausmai, vargu, ar dažnai norėsis paimti jo vairą į rankas.

Dažniausiai tokia situacija susiklosto tuomet, kai pasirenkamas netinkamas dviračio dydis: jei mindami pedalus negalite ištiesti kojų, o sėdynė jau yra iškelta maksimaliai, ši transporto priemonė yra Jums per maža. Prie jų aprašymų yra nurodomas ir tinkamo ūgio intervalas, todėl net ir apsipirkdami internetu galėsite neapsirikti.

Ši klaida ypač dažnai pasitaiko perkant dviračius vaikams – platų jų pasirinkimą rasite spustelėję ant šios nuorodos: https://pigu.lt/lt/dviraciai/f/all/vaikiski.                         

2. Neapgalvojami asmeniniai poreikiai

Dar prieš pradedant dviračio paieškas, pravartu pagalvoti, kokiais keliais dažniausiai su šia transporto priemone važinėsite, kadangi nuo to priklausys ir Jums labiausiai tinkantis tipas.

Pavyzdžiui, kalnų dviratis labiausiai tinka tiems, kurie propaguoja agresyvesnį važiavimo stilių, dažnai ketina važinėti žvyrkeliu ar įveikinėti stačius kalnus.

Miesto dviračiai pritaikyti komforto kupiniems pasivažinėjimams asfaltuotomis gatvėmis, o hibridiniai modeliai daugiau ar mažiau apjungia abiejų šių tipų ypatybes.

Šios transporto priemonės taip pat gali būti sulankstomos, elektrinės ar pritaikytos profesionaliam sportui. Jei iš anksto žinosite, ko norite, pavyks pasirinkti Jūsų važinėjimo stilių atitinkantį dviratį.

3. Skubama apsispręsti

Dabar dviračius labai patogiai galima įsigyti internetu, tad reikėtų pasinaudoti šiuo pranašumu. Tam, kad palygintumėte skirtingų parduotuvių kainas, nebereikia važiuoti iš vienos vietos į kitą, tad jeigu norisi atrasti geriausius pasiūlymus, pravartu palyginti kelių pardavėjų apsipirkimo sąlygas.

Nustebsite, jog tas pats dviratis skirtingose parduotuvėse gali kainuoti skirtingai, todėl pamačius ypatingą pasiūlymą ar didesnę nuolaidą, visuomet pravartu šiek tiek stabtelėti.

Tas pats pasakytina ir apie dviračių galimybes: tikėtina, kad pačių naujausių modelių aprašymai sudomins ir paskatins juos kuo greičiau įsigyti. Tačiau dar kartą turėtumėte prisiminti savo poreikius ir pagalvoti, ar visas suteikiamas galimybes pritaikysite praktiškai.

4. Neatsižvelgiama į prekinį ženklą

Nuo kompanijos neretai priklauso ir dviračio kaina, ir tam tikros savybės, todėl pravartu šiek tiek pasidomėti Jus sudominusių transporto priemonių gamintojais.

Mažiau žinomos ar neseniai įsikūrusios įmonės gali sužavėti labai palankiomis kainomis, tad jų nuvertinti tikrai nereikėtų. Tačiau gerai pažįstami prekiniai ženklai visuomet asocijuojasi su aukšta kokybe ir patikimu.

Taip dažnai įvertinami Kellys dviračiai, kurių gamybai naudojamos labai kokybiškos medžiagos ir pasitelkiami novatoriški sprendimai.

Kompanija siūlo transporto priemones tiek suaugusiems, tiek vaikams – iš arčiau su jomis susipažinsite Pigu.lt el. parduotuvėje arba paspaudę čia. 

5. Neišnagrinėjamos visos specifikacijos

Jei nesate didelis dviračių entuziastas, tikėtina, kad daugelis charakteristikų Jums nieko nesakys, tačiau tikrai verta atidžiau susipažinti su tomis savybėmis, kurios šį tą sako.

Pavyzdžiui, svarbu atkreipti dėmesį į dviračio rėmo medžiagą, kuri gali pasakyti daugiau nei galėtumėte pagalvoti. Aliuminį rėmą turinčios transporto priemonės pasižymi labai palankia kaina ir yra pakankamai lengvos, tačiau kiek didesnių išlaidų reikalaujantis plieninis rėmas yra itin stiprus ir tvirtas. Visgi, toks modelis bus sunkesnis.

Abiejų šių tipų savybes puikiai apjungia anglies pluošto rėmas, tačiau reiktų nusiteikti, jog už nedidelio svorio ir įspūdingo tvirtumo derinį reikės susimokėti daugiau.

6. Neteisingai skirstomi prioritetai 

Vardan grožio dažnai aukojamas dviračio funkcionalumas, o vardan kainos – jo kokybė.

Žinoma, šiuo atveju tikrai nėra galimybės įvardinti tikslios sumos, kurią reikėtų investuoti į dviratį, tačiau kad ir koks Jūsų biudžetas, šiek tiek paieškojus, pavyks suderinti visas šias ypatybes. Kiekviena iš jų yra savaip svarbi.

Išvengę šių klaidų, turėtumėte pakankamai lengvai išsirinkti Jums tinkantį dviratį. Svarbiausia, kad išsigrynintumėte savo poreikius ir nepamirštumėte, kad kokybiška transporto priemonė patikimai tarnaus ilgus metus. 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder