9 afirmacijos, kad visada išliktumėte pozityvūs - šios paprastos frazės pakeis jūsų gyvenimą į gerąją pusę

Ekspertai teigia, kad šios paprastos frazės gali pakeisti jūsų gyvenimą į gerąją pusę.

1. "Esu atsparus ir galiu prisitaikyti prie pokyčių."

Negalite visada spręsti naujų problemų naudodami senas įveikimo priemones - prisitaikymas yra būtinas.

Todėl susitelkimas į savo gebėjimą augti gali padėti išlikti pozityvesniam sunkiais laikais, primindamas, kad nors šiuo metu galbūt neturite visų atsakymų, esate pakankamai atsparus, kad galėtumėte persilaužti ir rasti įrankius, kurių prireiks sėkmei pasiekti.

"Ši afirmacija primena mums apie mūsų vidinę stiprybę ir gebėjimą lankstytis nepalūžtant. Tai švelnus postūmis, skatinantis augimo mąstyseną, leidžiantis mums įveikti neišvengiamus gyvenimo posūkius", - sako Danas Auerbachas, psichologas.

2. "Esu vertas meilės, laimės ir pagarbos."

Afirmacijos, primenančios jums apie jūsų prigimtinę savivertę, gali padėti sustiprinti pasitikėjimą savimi ir savęs suvokimą, galiausiai padėti jums išlikti pozityvesniems ir labiau pasitikintiems savo vieta pasaulyje.

"Svarbiausias žodis čia yra "vertas". Kai mums sunku save vertinti, gali būti sunku priimti mums naudingus sprendimus", - sako McMahon.

"Kiekvieną žmogų tai veikia skirtingai. Kai kurie žmonės gali aktyviai priimti sau žalingus sprendimus, o kiti neranda motyvacijos rūpintis savimi. Priminimas sau, kad esame vertingi, padeda mums priimti sprendimus, kurie tai atitinka ir geriausiai atitinka mūsų interesus."

3. "Kiekvieną dieną randu džiaugsmą ir tikslą."

Kaip sakoma populiarioje citatoje: "Gyvenimas - tai ne laukimas, kol praeis audra, o mokymasis šokti per lietų."

Kitaip tariant, ne kiekviena diena bus lengva, tačiau kiekviena diena vis tiek gali suteikti džiaugsmo ir tikslo galimybių - kad ir kokios didelės ar mažos jos būtų.

"Sutelkdamas dėmesį į teigiamus kasdienio gyvenimo aspektus, šis teiginys skatina mus ieškoti laimės mažose akimirkose. Tai reiškia, kad reikia priimti dabartį ir atrasti džiaugsmą dabartyje, nepaisant išorinių aplinkybių", - sako Auerbachas.

4. "Aš kontroliuoju savo emocijas ir reakcijas".

Kai gyvenimas meta jums smūgį, suvokdami savo kontrolės ribas galite pasijusti destabilizuojami. Sutelkę dėmesį į tai, kad vis dar galite kontroliuoti savo reakciją, o ne pačią situaciją, galite susigrąžinti galios jausmą.

"Šis patvirtinimas leidžia mums valdyti savo emocinę būseną", - aiškina Auerbachas.

"Tai suteikia daugiau galių ir skatina savęs pažinimą, padeda mums reaguoti, net ir susidūrus su sunkumais."

Dr. R. Y. Langham, klinikinė psichologė, sutinka, kad tai veiksmingas būdas spręsti sunkias akimirkas.

"Chaoso apsuptyje guodžia žinojimas, kad nors ne visada galime kontroliuoti išorines aplinkybes, mūsų vidinės reakcijos išlieka mūsų kompetencijoje. Šio teiginio priėmimas suteikia mums daugiau galių ir skatina savarankiškumo jausmą net ir neramiais laikais", - sako ji leidiniui "Best Life".

5. "Aš renkuosi atsisakyti negatyvumo ir sutelkti dėmesį į teigiamus savo gyvenimo aspektus."

Kartais, norėdami išspręsti problemą, turite į ją pažvelgti stačia galva. Tačiau apsistojimas ties neigiamais dalykais, kurių neįmanoma pakeisti, gali sukelti bejėgiškumo ir beviltiškumo jausmą.

Najamah Davis, elgesio sveikatos terapeutė, rekomenduoja kartoti šią afirmaciją, kuri skatina daugiau laiko skirti teigiamiems savo gyvenimo aspektams apmąstyti nei neigiamiems.

"Ši afirmacija skatina mus nukreipti dėmesį ir energiją į gerus dalykus mūsų gyvenime. Ji pertvarko mūsų mintis, požiūrį ir moko mus dėkingumo", - sako ji.

6. "Aš pasitikiu kelione ir galiu priimti nežinomybę".

Atviras ir net smalsus požiūris į nežinomybę gali padėti sumažinti dalį baimės ir įtampos, susijusios su gyvenimo nenuspėjamumu.

Nors, reikia pripažinti, kad tai padaryti gali būti sunku, galiausiai tai gali atverti jums galimybę užmegzti ryšį su platesniu emocijų spektru ir užmegzti gilesnį ryšį su savo žmogiškumo jausmu.

"Gyvenimas kupinas netikrumo, ir šis patvirtinimas padeda mums susitaikyti su šia realybe", - sako Auerbachas.

"Ji skatina pasitikėjimą savimi ir procesu, todėl galime drąsiai ir užtikrintai judėti pirmyn."

7. "Tai irgi praeis."

Kai į gyvenimą žvelgiate iš "dugno" taško, sunku įsivaizduoti, kaip viskas gali pagerėti.

Prisiminimas, kad jausmai, kuriuos patiriate sunkiausiomis akimirkomis, gali keistis, gali būti galingas būdas pradėti gijimo procesą, leidžiantis vėl padaryti vietos pozityvumui.

"Šio teiginio grožis slypi jo amžinojoje išmintyje, - aiškina Langhamas.

"Jis tarnauja kaip švelnus postūmis, primenantis mums, kad viskas, įskaitant mūsų kovas, turi galiojimo laiką. Remdamiesi šiuo įsitikinimu, mes įgyjame perspektyvą, kuri leidžia matyti ne tik dabartinę akimirką, bet ir didesnę mūsų gyvenimo kelionės perspektyvą."

8. "Gyvenimo iššūkiai yra galimybė augti."

Ne dėl kiekvieno gyvenimo iššūkio žmogus tampa geresnis ar stipresnis - kai kurie iššūkiai gali jus palaužti ir palikti blogesnę savijautą.

Tačiau daugelis gyvenimo iššūkių suteikia galimybę augti ir tobulėti, o šių pamokų ieškojimas, užuot sutelkus dėmesį į praradimus, gali labai pakeisti gyvenimą.

"Užuot jautęsi pralaimėję dėl sunkumų, šis požiūris skatina į juos žiūrėti kaip į tarpinius akmenis, kurių kiekvienas mus priartina prie asmeninio augimo ir evoliucijos", - sako Langhamas.

Psichologas rekomenduoja apmąstyti praeities sunkumus, po kurių tapote stipresni, labiau informuoti ar atsparesni.

"Pasisemti stiprybės iš praeities pergalių gali būti neįtikėtinai stipru. Šis patvirtinimas liudija mūsų įgimtą atsparumą ir yra vilties švyturys, primenantis apie mūsų ankstesnes pergales ir gebėjimą įveikti", - sako ji.

9. "Aš neturiu kovoti vienas."

Išlikti pozityviam gali būti ypač sunku, kai dėl savo skausmo jaučiatės izoliuotas. Langham sako, kad daugelis žmonių sunkiais laikais vengia pasinaudoti savo paramos sistemomis, nesuprasdami, kiek daug gali pakeisti net vienas prasmingas ryšys.

"Vienatvė gali sustiprinti mūsų kovą. Labai svarbu nepamiršti, kad net ir būdami vieniši niekada nesame iš tikrųjų vieni", - aiškina Langham.

"Nesvarbu, ar tai būtų mūsų draugai, šeima, ar net platesnė bendruomenė, parama dažnai būna vos per atstumą. Šio patvirtinimo priėmimas gali būti pirmas žingsnis ieškant ryšių, kurių trokštame."

Jei iš tiesų jaučiate, kad neturite paramos sistemos, šis patvirtinimas taip pat gali būti naudingas priminimas ieškoti tokių tinklų. Gera pradžia gali būti patikimo terapeuto paieška.

Skaitomiausi portalai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder