Aferistei Annai Delvey 32: išėjusi iš kalėjimo - pirmąjį gimtadienį atšventė namų arešto vakarėlyje

Anna Delvey, kuri buvo "Netflix" filmo "Inventing Anna" (liet. "Anos išradimas") herojė, pirmąjį savo gimtadienį išėjusi iš kalėjimo atšventė namų arešto vakarėlyje. Sužinokite išskirtinę buvusios kalinės informaciją apie šį pokylį.Tai Annos Delvey gimtadienis ir ji gali švęsti, kaip tik nori.

Anna Delvey, kuri buvo "Netflix" filmo "Inventing Anna" (liet. "Anos išradimas") herojė, pirmąjį savo gimtadienį išėjusi iš kalėjimo atšventė namų arešto vakarėlyje. Sužinokite išskirtinę buvusios kalinės informaciją apie šį pokylį.Tai Annos Delvey gimtadienis ir ji gali švęsti, kaip tik nori.

Visuomenininkė, kurios teisinės problemos ir vėlesnis areštas buvo pavaizduoti "Netflix" filme "Inventing Anna", neseniai atšventė 32-uosius metus surengdama vakarėlį savo namuose Niujorke. (Juk jai taikomas namų areštas.)

Taigi, kas vyko netradicinio vakarėlio metu? Daugybė susitikimų su draugais.

"Buvau dėkinga, kad sulaukiau tokio neįtikėtino palaikymo iš savo Niujorko draugų, kad galėjau švęsti savo bute taip, kaip negalėjau kelerius metus", - Delvey (akt. Anna Sorokin) išskirtinai pasakojo "E! News". "Esu labai dėkinga, kad esu Niujorke, kur visi galėjome susirinkti ir praleisti tikrai smagų vakarą."

Šia proga Delvey stilių kūrė Altorrin, o šukuoseną ir makiažą atliko Avery Golson iš "See Management".

Renginyje, kurį pristatė "Profanity Paraffins", taip pat buvo pakeltas šampano tostas, kurį skyrė "UNRATED Wines", ir pateiktas sezoninis degustacinis meniu, kurį sukūrė "Citizens & Culture" šefas Ryanas Hackney - tai buvo aiškus nukrypimas nuo ankstesnių Delvey gimtadienių už grotų.

"Praėjusiais metais buvo sunku švęsti gimtadienį tiek dėl to, kad buvau laikoma karantine dėl COVID, tiek dėl nuolatinio mano padėties neapibrėžtumo", - prisiminė Delvey, kuri praėjusį rudenį buvo paleista iš JAV Imigracijos ir muitinės tarnybos (ICE) centro. "Buvau susitelkusi į savo sulaikymo statuso vystymąsi ir siekiau, kad mane paleistų".

2017 m. Delvey buvo apkaltinta sukčiavimu iš bankų, viešbučių ir kitų Niujorko elito atstovų, kad šie finansuotų jos ekstravagantišką gyvenimo būdą, apsimetant, kad ji yra Vokietijos naftos magnato duktė. Po dvejų metų ji buvo nuteista už pasikėsinimą įvykdyti stambią vagystę, antrojo laipsnio vagystę ir paslaugų vagystę, nors dėl dviejų papildomų kaltinimų buvo išteisinta.

Delvey buvo nuteista kalėti nuo ketverių iki 12 metų, tačiau 2021 m. vasarį buvo paleista lygtinai ir sulaikyta imigracijos tarnybų už vizos galiojimo termino viršijimą.

Nuo to laiko Delvey, kuri dabar nešioja kulkšnies monitorių, naudoja savo laiką, kad dirbtų su savo menu ir tyrinėtų kitas veiklas. Neseniai ji paskelbė apie realybės šou "Delvey's Dinner Club", kuriame daugiausia dėmesio skiriama jos namuose rengiamiems vakarėliams, nes jai ir toliau gresia deportacijos procedūra.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder