Aistra grožiui suvienijo žinomas šalies moteris

Aistra grožiui suvienijo žinomas šalies moteris

Pirmieji pavasarinės saulės spinduliai atnešė ir ilgai lauktų naujienų šalies grožio pasaulyje. Kokybiškos ir prabangios odos priežiūros priemonių mylėtojos Vilniuje rinkosi į pasaulinį pripažinimą pelniusios prancūziškos kosmetikos oficialios ambasados atidarymą.

Į „Flower Couture by Mantas Petruškevičius“ dekoruotas naująsias „Biologique Recherche“ erdves rinkosi moterys, kurias vienija aistra grožiui: Edita Lavrinovič, Jurga Lukauskienė, Vilma Javtokienė, Oksana Šemberienė, prekių ženklo „AglaPine“ kūrėja Eglė Barauskienė, „Pi Pilates“ studijų įkūrėja Neringa Arlauskienė, stilistė Santa Misenytė, nuomonės formuotoja Gintarė Pietutytė, atlikėja ir dainavimo mokytoja Diana Dargienė.

Visos jos turėjo progą iš arčiau susipažinti su grožio ambasadoje atliekamais galvos odos ir veido tyrimais, apžiūrėti procedūrinius kabinetus, pasikonsultuoti su specialistais.

Atmosferą kaitino ir atlikėjo Martyno Kavaliausko atliekami smagūs kūriniai.

Prieš pusę amžiaus pirmąją laboratoriją Prancūzijoje įkūrusi įmonė dabar – visame pasaulyje puikiai atpažįstamas kosmetikos prekių ženklas.

Negana to, šie odos priežiūros gaminiai priskiriami aukščiausios klasės kategorijai.

Šios vietos Lietuvoje įkūrėja Svetlana Gelbūdienė pasakojo, kad produktai tarptautinę šlovę pelnė dėl savo sudėtyje esančių aukštos koncentracijos veikliųjų medžiagų: „O pats prekių ženklas vertinamas dėl klinikinio požiūrio į odą ir originalios procedūrų metodikos, kuri klientams taikoma ir čia, Lietuvoje.“

Šventinio vakaro vedlė – televizijos laidų vedėja ir tituluota gražuolė Gabrielė Martirosian prisipažino, kad už išmoktas odos priežiūros pamokas yra dėkinga mamai.

Dar paauglystėje kartu su sese mamos buvo mokomos, kaip teisingai rūpintis savo oda, drauge eidavo ir pas kosmetologą: „Išpuoselėta veido oda – nėra tik gerų genų dėka. Tai – ir nuolatinė kruopšti priežiūra.

Nesvarbu, koks metų laikas, aš visada naudoju apsaugą nuo kenksmingų saulės spindulių.

Mano oda – gana lepi, reaguoja į sezoniškumą ir hormonų pokyčius organizme, todėl stengiuosi atrasti produktus, kurie tinka geriausiai.

Ant mano vonios lentynėlės rasite penkias ar šešias priemones, kurias jau spėjau pamilti.

Tiesa, rinkdamasi kosmetiką pasikliauju profesionalais, o ne reklama ar tuo labiau draugių rekomendacijomis.“

Štai krepšininko Darjušo Lavrinovičiaus žmona, trijų vaikų mama Edita Lavrinovič, kai kuriuos odos priežiūros produktus naudoja jau ne vienerius metus: „Nors vis paeksperimentuoju ir pabandau atrasti kažką naujo.“

Edita taip pat atskleidė, kad pas kosmetologą užsuka gana retai, bet galbūt todėl, kad namuose itin atsakingai rūpinasi savo veido oda.

„Kas vakarą atlieku savotiškus ritualus ir vonioje prapuolu pusvalandžiui, – šypsosi. – Iš pradžių veidą švariai nuplaunu, tada naudoju losjoną, paskui kelis serumus, paakių kremą, veido kremą ir galiausiai užtepu dar vieną baigiamąjį serumą.

Mano oda – sausa, todėl bent du kartus per savaitę naudoju drėkinančias kaukes. Ypač mėgstu lakštines.“

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

Organizatorių nuotr.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder