Aktorė Megan Fox įsiamžino su bikiniu: pamatykite

Megan Fox socialinėje žiniasklaidoje pasidalijo paslaptingu įrašu, kuriame, regis, užsiminė apie naują pradžią, spėliojant, kad ji ir Machine Gun Kelly vėl yra kartu, skelbia Mirror.co.uk.
 

37 metų aktorė sekmadienį socialiniame tinkle „Instagram“ pasidaliho dviem savo nuotraukomis, o vienoje iš jų pozavo su bikiniu. Megan, regis, užsiminė apie taro skaitymą, nurodydama dvi kortas. Šalia įrašo platformoje ji parašė: „Taurių tūzas + žvaigždė.“

Teigiama, kad pirmoji korta yra susijusi su nauja pradžia, o antroji reiškia atnaujintą viltį ir tikėjimą, taip pat žmogų, kuris jaučiasi įkvėptas ir įgalintas.

Tai pasirodė po spėlionių, kad Megan ir jos partneris Machine Gun Kelly (MGK), 33 m., kurio tikrasis vardas yra Colsonas Bakeris, vėl yra pora.

Antraštė gali reikšti, kad jie pradėjo naują pradžią, o Megan gali jausti viltį dėl ateities su juo. Arba tai gali reikšti, kad ji dabar yra vieniša.

Megan ir MGK, kurie, kaip manoma, užmezgė romantiškus santykius dar 2020 m., kovo mėnesį buvo „pertraukoje“ ir sprendė savo „problemas“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder