Giedrius Savickas

Aktorius G. Savickas tapo sukčių auka: ragina savo gerbėjus neapsigauti

Šiandien nė nereikia gyvo kontakto, kad taptum vagišių auka. Tobulėjant technologijoms, tobulėja ir sukčių taktikos, todėl nenuostabu, jog vis dažniau susiduriame su įvairiais įspėjimais apie sukčių manipuliacijas, šantažą, klaidinimus ir apgavystes. Pastaruoju metu girdime ir tokias istorijas, kai, prisidengę žinomų žmonių vardais, apgavikai geba suklaidinti net ir akyliausius mūsų šalies gyventojus.

Visiems žinomas aktorius Giedrius Savickas LNK laidoje „Sėkmė tavo rankose“ pasakoja, kaip jis tapo šiuolaikinių sukčių auka.

Žinomas vyras laidos vedėjui Audriui Bružui išklojo visą tiesą apie tai, kaip yra naudojamasi jo identitetu. Aktorius G. Savickas neturi savo asmeninės paskyros socialiniame tinkle „Facebook“.

Tačiau sukčiai pasirūpino, kad profilis Giedriaus Savicko vardu būtų ir sukūrė profilį su jo nuotraukomis bei asmenine informacija apie aktorių.

O tai žinomam aktoriui sukelia nemažai nepatogumų bei galimų finansinių nuostolių.

Renginių organizatoriai ir užsakovai, nežinodami šios situacijos, rašo G. Savickui žinutes naudodamiesi „Facebook“ socialiniu tinklu, siūlydami vesti renginius ar teikdami kitus bendradarbiavimo pasiūlymus.

Kadangi ši informacija nepasiekia tikrojo G. Savicko, jis tiesiog praranda galimybę užsidirbti, o ir užsakovai lieka suklaidinti ar apgauti. Giedrius kreipėsi ir į policiją, bet jokios reakcijos taip ir nesulaukė.

„Pikta ir liūdna, juk aš esu apvagiamas kiekvieną dieną, o Lietuvos policija nieko nedaro….“ – apgailestauja Giedrius.

Aktorius pasakoja, kad su internetinių ekspertų pagalba jis surado asmenį, kuris apsimesdamas juo administruoja netikrą paskyrą socialiniame tinkle „Facebook“, pats asmeniškai susisiekė ir prašė to nedaryti.

Bet iki šiol niekas nepasikeitę.

Organizatorių nuotr.

Nuoširdus ir atviras dviejų aktorių Giedriaus Savicko ir Audriaus Bružo pokalbis apie vagystes, jų įžvalgos apie tai, kodėl žmonėms kyla noras vogti ir kaip nepakliūti ant sukčių masalo, laidoje „Sėkmė tavo rankose“ – šeštadienį 9 val. ryto per LNK televiziją.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder