Alen Chicco

Alen Chicco pristato debiutinį EP albumą ir kviečia į koncertą

Lietuvių atlikėjas, pop muzikos kūrėjas ir drag artistas Alen Chicco, kovo 11 d. debiutavo su savo mini albumu (EP) pavadinimu „Mūsų Lietuva“, kuriame pristato keturis kūrinius skirtus savo kaip atlikėjo pradžiai, gyvenimui Lietuvoje ir Lietuvos žmonėms.

Kartu su skaitmenine albumo versija atlikėjas paruošė ir fizinį albumo formatą – kompaktinį diską, kuriame taip pat galime išvysti ir akį prikaustančią fotosesiją su Alen Chicco įkvėpusiais žmonėmis, kurią atlikėjui padėjo įgyvendinti fotografė Milda Vyšniauskaitė: „Šis fizinis albumo apipavidalinimas man buvo be galo reikšmingas ir gan ilgas procesas.

Su albumu norėjau debiutuoti būtent taip, nes pagrinde mane ir inspiravo kompaktinių diskų klausymasis paauglystėje. Visada svajojau, kad tokį dalyką, jau su savo muzika kažkada padarysiu.

Ir žinau, kad dabar jau nėra taip madinga leisti CD bet mados grįžta, tad aš visiškai nepergyvenu. Man laikymasis savo svajonės ir kas mano manymu yra teisinga, visada bus pirmoje vietoje, nepaisant tendencijų ar kažkokių apskaičiavimų ką reiktų daryti“ – komentuoja Alen Chicco.

Nors pirmosios dainos iš Alen Chicco debiutinio mini albumo buvo išleistos prieš metus, galutinis variantas pasirodė dabar: „Šiaip albumas turėjo išeiti žymiai anksčiau, bet dėl visų pandemijų ir draudimų nebuvo net motyvacijos dirbti ir ieškoti rėmimo savo projektams.

Svarbiau buvo išgyventi. Bet be abejo aš niekad nenužudžiau šio projekto ir vis prie jo grįždavau, galvodavau apie naujas galimybes ir kaip jį netgi patobulinti.

Ir dabar matau, tai buvo ilgas procesas, kuris mane išmokė labai daug pamokų, nes viską pasidariau pats – tiek kūrybine prasme, tiek vadybine ir leidybine“ – komentuoja Alen Chicco.

Šiandien atlikėjas kviečia į mini albumo „Mūsų Lietuva“ pristatymą, Balandžio 7 d. “Tamsta” klube, Vilniuje.

Jame jis pristatys visus albume nugulusius kūrinius, atliks naujas jau seniau išleistų dainų versijas ir netgi sudainuos lietuvių liaudies dainas, kurios kaip sako pats atlikėjas, buvo vienos iš šio projekto įkvėpėjų:

„Tai labai mano karjeroje svarbus pasirodymas, nes visgi tai pirmasis rimtesnis darbas. Taip pat prie manęs prisijungia nauji muzikantai – Kazimieras Krulikovskis ir Lyja Maknavičiūtė, kurie man padės sukurti visiškai kitokias šio albumo dainų versijas. Noriu parodyti tą labai „nuogą“ šių dainų versiją, kaip jos skambėjo pačioje pradžioje.

Noriu, kad per šį koncertą atėję žmonės klausytų. Labai mėgstu šou, blizgučius, šokį ir viską kas kabina akį, bet šis vakaras skirtas klausymuisi ir bendrystei. Labai laukiu visų, tikiuosi tai bus magiškas vakaras“.

Ukrainos žmonės į koncertą įleidžiami nemokamai.

Alen Chicco pristato debiutinį EP albumą
Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder