Artūras Orlauskas (kairėje) ir Andrius Tapinas

Andriaus Tapino į teismą paduotas Artūras Orlauskas: galbūt šį veikėją veikia pilnatis

(9)

Visuomenininkas Andrius Tapinas prieš kurį laiką feisbuke pasidalijo žinia, kad Vilniaus apylinkės teismas priėmė „Laisvės TV“ ir A. Tapino ieškinį renginių vedėjui, humoristui Artūrui Orlauskui dėl pastarojo skelbiamo „klaidinančio ir šmeižiančio“ turinio.

Pats A. Orlauskas tikina, kad apie ieškinį nieko nežino. Humoristas mano, kad A. Tapinas „pradėjo prezidentinę kampaniją“ arba jį „veikia pilnatis“.

„Aš nemačiau to ieškinio.

A. Tapinas feisbuke gali rašyti, ką nori.

Kiek aš žinau, dokumentų jokių niekas negavo nei iš teismo, nei iš A. Tapino. Matyt, čia A. Tapinas pradėjo prezidentinę rinkimų kampaniją“, – portalui Alfa.lt teigė A. Orlauskas.

Žurnalistas A. Tapinas dar praėjusios savaitės pradžioje pranešė, kad Vilniaus apylinkės teismas priėmė ieškinį prieš A. Orlauską.

Į teismą visuomenininkas padavė ne tik homuristą, bet ir VšĮ „Komiko teatras“, taip pat A. Orlausko laidas transliuojančią INIT televiziją bei kelis kitus jutubo transliuotojus.

„Ieškinys yra vienas didesnių pagal apimtį (galima tik įsivaizduoti, kiek maestro laidų teko peržiūrėti ieškinį rengusiems advokatams) – 63 puslapiai“, – feisbuke rašė A. Tapinas.

Gal pas gydytojus jam reikia, ta prasme A. Tapinas blaškosi, ir tiek.

Komikas A. Orlauskas tikina, kad A. Tapino feisbuke skelbiama informacija apie ieškinius tėra „pilnaties“ padarinys.

„Toks kvailas politikavimas, čia jis užpuolė Igną Vėgėlę, kažkur jį apskundė, dar feisbuke rašo, kad mus kažkur apskundė, – visus urmu.

Ką čia galima daugiau komentuoti?

Nieko. Vadinasi, tiesiog pilnatis veikia, na ir ką padarysi.

Gal pas gydytojus jam reikia, ta prasme A. Tapinas blaškosi, ir tiek“, – Alfa.lt sakė komikas A. Orlauskas.

A. Tapinas socialiniame tinkle tikino, kad teismo prašoma įpareigoti A. Orlauską savo jutubo kanale paskelbti paneigimus dėl 16 epizodų.

Taip pat siekiama įpareigoti pašalinti visus jutubo epizodus, kuriuose yra tikrovės neatitinkantys teiginiai apie „Laisvės TV“ ir A. Tapiną.

Anot visuomenininko, iš atsakovų bus siekiama prisiteisti 104 790 eurų turtinės ir neturtinės žalos.

alfa.lt

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder