Antradienio horoskopas 12-ai zodiako ženklų

Dangaus kūnai:

Saulė šiandien teka 04.42, leidžiasi 21.57. Dienos ilgumas – 17.15.

Šiandien – šeštoji Mėnulio jaunaties diena.

Saulė Dvynių ženkle.

Protingos mintys:

„Didieji protai kelia sau tikslus; kiti vadovaujasi troškimais“ (V. Irvingas).

***************

Astrologinė prognozė birželio 15-ajai, antradieniui

AVINAS. Yra tikimybė, kad bus realizuotas troškimas, susijęs su kūryba, sportu, turizmu, vaikais, žaidimais ar pan. Regis, dėmesio nepagailės patinkantis asmuo.

JAUTIS. Ši diena jums gali būti nelengva dėl tam tikrų dilemų. Regis, negalėsite pasirinkti, kurį požiūrį palaikyti, arba kaip su juo nesutinkant, išlaikyti gerus santykius.

DVYNIAI. Padaugės bendravimo su įvairiais žmonėmis. Tai išblaškys įprastą rutiną, pagyvins gyvenimo ritmą. Galėsite pasimėgauti gamtos ar geros draugijos teikiama palaima.

VĖŽYS. Tikėtina, kad tapsite dosnūs savo mylimiems žmonėms, vaikams, norėsis puoštis, džiuginti kitus. Galbūt pagaliau imsitės tvarkyti namų ūkio, žemės, paveldėjimo, kitus nuosavybės reikalus.

LIŪTAS. Būsite emocionalūs ir galite nesusivaldyti išgirdę oponentų ar priešiškų asmenų įžeidimus, įvairias insinuacijas. Kita vertus, sulauksite ir puikaus palaikymo, populiarumo tarp bendraminčių.

MERGELĖ. Galima nauda per labdarą, socialinę rūpybą, nelegalią veiklą, meną. Tačiau galite kažko siekti ir vedami nerealių norų. Galbūt kursite sunkiai įgyvendinamus planus.

SVARSTYKLĖS. Ši diena skatins reikštis socialiniuose tinkluose, kolektyve ir pan. Tai gali atimti kiek per daug laiko iš jūsų darbotvarkės ir laisvalaikio su šeima, vaikais.

SKORPIONAS. Įtampos nestigs, situacija nedžiugins. Kita vertus, turėtumėte gebėti pasinaudoti savo stiprybėmis ir atsispirti priešiškoms provokacijoms. Svetimi pavyzdžiai gali įkvėpti pasitikėjimo savimi.

ŠAULYS. Nusimato įvykių, keliančių su ateitimi susijusias iliuzijas. Galbūt gausite žinių, susijusių su mokslo, juridinėmis ar politinėmis aktualijomis. Būkite aktyvūs. Jeigu turite galimybę, bendraukite, keliaukite, sportuokite.

OŽIARAGIS. Šiandien susimąstysite apie naujas perspektyvas. Galbūt tai paskatins gautas dalykinis pasiūlymas arba sutikto pažįstamo pasiekimai. Pasistenkite gerai sutarti su kolegomis, partneriais. Nuo to priklauso, ką gausite ir ką prarasite.

VANDENIS. Tikėtinas stiprus poreikis su kažkuo labiau suartėti, užmegzti ar nutraukti partnerystės ryšius, tuoktis ar skirtis. Pagalvokite, kaip išvengti susipriešinimo ar jį sumažinti. Be kitų palaikymo dabar ir ateityje pasieksite kur kas mažiau.

ŽUVYS. Atlikus neatidėliotinus darbus, derėtų pagalvoti apie kokybišką poilsį, apie sveikatai ir grožiui naudingas procedūras. Tiktų koreguoti gyvenimo būdą, pradėti rimčiau mankštintis, daugiau judėti, vaikščioti pėsčiomis, važinėti dviračiu.

Geros dienos!

Raktažodžiai
Sidebar placeholder