Apie svorio pokyčius poroje prabilęs Dovydas Laukys sulaukė šmaikštaus žmonos atsako

Mylimiausio TV3 žaidimo „galvOK“ vedėjas Andrius Žiurauskas ne kartą yra juokavęs, jog per visą žaidimo gyvavimo istoriją, jo metu buvo išbandyta ne vienos garsios šeimos stiprybė. Intriga ir konkurencija, žinoma, jaučiama visuomet, o kai kurie klausimai – nors ir juokais – gali sukelti ir nemenkas, santykius išbandančias diskusijas!

 

Būtent tai žiūrovai išvydo šeštadienio vakarą, kai žaidimo dalyviais tapo dar viena puikiai žinoma atlikėjų pora. Dovydas Laukys papildė Marijono Mikutavičiaus komandą, o Monika Marija Paulauskaitė-Laukė stojo į Manto Katlerio pusę.

Klausimų pasitaikė įvairiausių, vis dėlto daugiausiai diskusijų ir audrų tarp priešingų komandos narių sukels klausimas… apie vyrų ir moterų svorio pokyčius, kai jiedu laimingai gyvena kartu, rašoma spaudos pranešime.

„Abiem auga svoris nuo streso, o ne todėl, kad laimingi“, – juokėsi D. Laukys, tačiau vėliau tikino, jog svoris, tikriausiai, auga abiem.

Monika Marija tuoj pat sutuoktiniui atšaus: „Jei pasirinksi tokį variantą, tuomet važiuodami namo nebesišnekėsime!“

Nenorėdamas rizikuoti santykiais su žmona, Dovydas bandė taisyti padėtį: „Aš tikrai esu tą girdėjęs – būnant santykiuose vyrams sumažėja testosterono. Jiems nebereikia ieškoti naujos patelės, todėl jie priauga svorio.“

Marijonas patikino, kad tai, ką sako Dovydas, gali būti tiesa – įrodymų jis sakė turintis ir iš savo patirties.

„Aš tikrai priaugau. Kai gyvenau vienas, buvau kūdas, liesas ir nelaimingas“, – juokėsi jis, o Dovydas antrins, kad tai – suprantama, kadangi tuo metu atlikėjas dar vis buvo „rinkoje“.

Tiesa, net ir čia diskusijos nesibaigė – D. Laukys pasakojo, kad dažnu atveju, kai pora pagyvena santuokoje kelis metus, vėliau jų svoris grįžta į ankstesnį. „Tą akimirką, kai jis ims siaurėti, žinok, kad kažkas ne taip…“ – tai išgirdęs M. Katlerio komandos narę bei D. Laukio žmoną įspėjo A. Žiurauskas.

Įdomu tai, jog šis klausimas buvo ne vienintelis, kuris šį vakarą buvo susijęs su svoriu. Į jį atsakinėti ir vėl teko tai pačiai komandai. Tik šįkart svorio klausimą lydėjo įdomus apibūdinimas – „miegančiosios gražuolės dieta“.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder