Arnas Švilpauskas pristato naujausią kūrinį „Jei rytojaus nebebus“: dar taip lengvai apie išsiskyrimą niekas nedainavo

Arnas Švilpauskas savo gerbėjams pristato dar vieną autorinę dainą „Jei rytojaus nebebus“. Pavadinimas asocijuojasi su kažko gražaus baigtimi bei  liūdnomis mintimis, tačiau neapsigaukite: tai daina apie išsiskyrimą, kurioje nėra nei vienos minorinės natos. 

„Jei rytojaus nebebus – tai kūrinys apie nelaimingą išsiskyrimą, kai mylimas žmogus, priėmęs sprendimą skirtis, nebesužinos, kas gi bus rytoj, nes judviejų santykiuose rytojaus paprasčiausiai nebeliks“, - dainos mintį atskleidžia žinomas vyras. 

„Daina skirta visiems, kurie šiuo metu išgyvena skyrybas, ar jau liko vieni. Ir, kas įdomu, kai atrodo, kad skyrybos – vienintelė išeitis, dažnai paaiškėja, kad be to žmogaus labai neįdomu gyventi“, - įsitikinęs Arnas.

Tai jau antroji daina žinomo atlikėjo repertuare, kuriai muziką ir žodžius sukūrė grupės „Žemaitukai“ narys Linas Vaitkevičius.  Dainos aranžuotę darė Arvydas Martinėnas – Vudis, o vaizdo klipą sukūrė, nufilmavo ir sumontavo 

Arno kolega Valdas Kabutavičius.  „Ši daina – tarsi pavasario šauklys, kviečiantis į mano pirmąjį koncertą Drevernos uoste balandžio 26-ą dieną“, - atskleidžia Arnas, kviesdamas koncerto metu pasiklausyti ne tik naujausios dainos, bet ir jau pamėgtų atlikėjo kūrinių, tuo pačiu scenoje sutikti ir Arno bičiulius: Ireną Starošaitę, Paulių Stalionį, parašiusį ne vieną tekstą Arno atliekamoms dainoms, Katažiną, „Grupę 2“ ir Anatolijų Oleiniką. „Užkursim tikrą vakarėlį!”, - pažada Arnas, kviesdamas pasiklausyti ir įvertinti jo naujausią dainą „Jei rytojaus nebebus“.

Arnas Švilpauskas - Jei rytojaus nebebus

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder