Astrologė: Mėnulio užtemimas kai kuriems ženklams išeis į naudą, bet vienam bus lemtingas

Dėl Mėnulio užtemimo, kuris įvyko antradienį, daugelis Zodiako ženklų šią savaitę pajus šiokių tokių nesklandumų. Bene sunkiausia bus Skorpionams, perspėja astrologė Palmira.

 

O štai Vėžiams užtemimas taps impulsu tobulėti ir atvers galimybes pokyčiams, tuo tarpu Savarstyklėms tai pats palankiausias metas atsikratyti nereikalingų kilogramų.

Avinas (03 21–04 20)

Likite ramūs ir orūs.

Nesinervinkite dėl neteisybės bendraudami su antrąja puse, dėl partnerių darbe, o gal vadovybės sukčiavimo finansų srityje.

Viską stebėkite ir gerai įsidėmėkite.

Vėliau to prireiks, kai reikės rinktis kitus partnerius, net draugus ar naują darbovietę.

Jei branginate santykius su antrąja puse, pasistenkite ką nors atnaujinti, kitaip tokią funkciją gali atlikti skyrybos. Kaupkite jėgas, stiprinkite sveikatą.

Būtina gerai maitintis ir daugiau laiko skirti poilsiui.

Jautis (04 21–05 20)

Išties nelengvas metas Jaučiams – lapkričio 8 d. Mėnulio užtemimas jūsų ženkle įspėja sustoti, tyliai palaukti.

Nors ir taip teko nuo pavasario trypčioti vietoje, mat dėl Jupiterio tranzito Avino ženklu jūsų galimybės buvo apribotos ir teko tenkintis vien likimo malone – nukris ar nenukris iš dangaus?

Žvalgymasis į šalis nepadės – labiau įsiklausykite į save.

Ir jokių didelių užmojų, jokių permainų, jokių įsipareigojimų – nei sau, nei kitiems.

Dvyniai (05 21–06 21)

Būkite pasiruošę susidurti su nelabai malonia realybe. Šiuo metu svarbu nepervertinti savęs.

Bet koks nervinis, fizinis persitempimas – ir galite rimtai susirgti, o neapskaičiuota rizika gali baigtis bankrotu.

Saugokite save, mokėkite būti atidūs ir dėmesingi savo antrajai pusei.

Svarbiems reikalams tvarkyti netinkama visa savaitė, nebent to imsitės pirmadienį (šią dieną verta skirti užvilkintiems reikalams tvarkyti).

Veiklos pasiūlymai, gauti antradienį (nors tai ir užtemimo diena), vėliau gali būti naudingi.

Vėžys (06 22–07 22)

Mėnulio užtemimas Jaučio ženkle atvers vartus permainoms.

Jei lengvai persiorganizuojate, noriai imatės naujų dalykų, laisvai užmezgate ryšius, jei jūsų prigimčiai būdingas išradingumas bei kūrybiškumas, užtemimas bus tik naujas impulsas tobulėti.

Bet jei vengiate pokyčių, rizikos, stresas gali sutrikdyti ramią gyvenimo tėkmę.

Bet kokiu atveju stiprinkite nervų sistemą, stenkitės daugiau ilsėtis, geriau išsimiegoti – šiuo metu gali atsirasti vadinamieji įtampos galvos skausmai.

Bendraukite (tiesa, tik su tais, kuriuos mėgstate, jokių prievartinių susitikimų), įsiklausykite į draugų įspėjimus ir bent kuriam laikui nustokite planuoti.

Liūtas (07 23–08 22)

Dėl Mėnulio užtemimo Jautyje turėsite daugiau dėmesio (bent iki mėnesio pabaigos) skirti savo karjerai ir viskam, kas su tuo susiję: profesionalumui, santykiams su šefu, įtakingais asmenimis bei savo tėvais, šeima.

Nepraraskite artimųjų pasitikėjimo, paramos, įrodykite darbe, kokie esate neįkainojami specialistai.

Kita vertus, turite būti pasiruošę ir netikėtoms permainoms veikloje. Jums gali tekti ieškoti tinkamesnės darbo vietos arba imtis kitų pareigų.

Daugiau dėmesio skirkite savo stuburui ir sąnariams. Itin nepalankus metas – ketvirtadienis, penktadienis.

Mergelė (08 23–09 22)

Žinokite savo vertę, bet likite santūrūs ir kuklūs. Išmokite paprastos diplomatijos: viskas lengviau eisis, jei ne patys sąlygas diktuosite, o naudositės atsiradusiomis galimybėmis.

Pakaks gerų pasiūlymų ir sėkmės, tik mokėkite tai deramai įvertinti.

Atkreipkite daugiau dėmesio į maisto kokybę, virškinimą. Gal jums reikalingos dietos?

Itin nepalanku tvarkyti reikalus trečiadienį, ketvirtadienį, nors visa savaitė sudėtinga, palankesnis nebent pirmadienis.

Dirbant būtina atida – galite nepastebėti svarbių trūkumų ir užsitraukti vadovybės nemalonę.

Organizatorių nuotr.

Svarstyklės (09 23–10 23)

Nepanikuokite, neužsispirkite, likite lankstūs. Mokėkite nusileisti, kai ko atsisakyti, kai ką paaukoti dėl bendro reikalo.

Jei būsite pasiruošę su tuo, kas seniai žlugdo, trukdo tobulėti, išsiskirti, būsimos permainos atneš daugiau džiaugsmo nei streso.

Tiesa, nevertėtų to daryti šią savaitę, nebent savaitgalį arba pirmadienį.

Šiomis dienomis jums pavyks perorganizuoti kai ką svarbaus ne tik asmeniniame gyvenime, bet ir veikloje.

Skirkite daugiau dėmesio nervų sistemai stiprinti, būkite atidesni sveikatai.

Beje, pasinaudokite užtemimo teikiama galimybe Svarstyklėms atsikratyti nereikalingų kilogramų (žinoma, jei jie iš tiesų nereikalingi).

Svorio mažinimo dietoms pradėti geras laikas nuo šeštadienio.

Skorpionas (10 24–11 22)

Mėnulio užtemimas – visada keblus laikas, priverčiantis labiau sunerimti, įsitempti.

O šis Mėnulio užtemimas Jautyje jums itin lemtingas, nes Saulė šiuo metu juda jūsų ženklu. Ypač šiam užtemimui jautrūs bus tie, kurių gimtadienis lapkričio 7–9 d.

Jie visus metus jaus užtemimo įtaką, tad siekiant sumažinti jo pasekmes patartina gimtadienį švęsti itin kukliai, simboliškai.

Jei jūsų gimtadienis užtemimo dieną, įtaką galite jausti net devynerius metus.

Nors šiuo metu daug norėsis, kursite svajones, vien jūsų jėgų ir norų nepakaks. Dabar sėkmę lems sutuoktinis, partneriai.

Tad su niekuo nesipykite bent jau egoistiniais tikslais, kad neįgytumėte naujų priešų. Būkite atidesni širdies, inkstų, kasos veiklai.

Šaulys (11 23–12 21)

Trumpam jūsų gyvenimą gali sutrikdyti nesklandumai darbe. Tačiau būkite tikri – visi dabartiniai nesusipratimai greitai ims spręstis jūsų naudai, tik nepraraskite kantrybės ir atsisakykite negarbingų kompromisų.

O šiuo metu svarbiausia pasaugoti sveikatą – pasistenkite nesusirgti.

Būkite dėmesingi savo virškinimui, atidžiau rinkitės maisto produktus, nerizikuokite valgydami nepageidautinus maisto derinius. Galimi netikėti apsinuodijimai.

Labiausiai nepalankūs veiklai, reikalams tvarkyti, taip pat jūsų sveikatai bus antradienis, trečiadienis bei savaitgalis. Palankesnis pirmadienis po pietų. Labiau pasaugokite širdį ir kojas.

Ožiaragis (12 22–01 19)

Jei niekur nesiveršite, neskubėsite, nieko naujo nesiimsite, tai nebus blogas laikas. Vengiant nereikalingos rizikos ir mokant palaikyti gerus santykius su partneriais, visuomene galima net kai ką laimėti.

Bet sėkmės dozė bus ribota. Tad nešvaistykite laiko, spręskite konkrečias problemas.

Nepraraskite įžvalgumo bendraudami su vaikais, o mylimajam nedemonstruokite nepriklausomybės. Jis daug norės iš jūsų, bet nemėginkite kerštauti šokdindami ir be pagrindo priekabiaudami.

Jūsų sveikatai pakenks blogi santykiai su mylimu asmeniu bei vaikais.

Vandenis (01 20–02 18)

Esate stiprūs, tik gal nenorite tuo tikėti. Neieškokite pagalbos svetur, gilinkitės tik į save, savo bei šeimos praeitį, patirtį – tik taip išspręsite kankinantį klausimą.

Būkite atsargūs, jei teks tvarkyti nekilnojamojo turto reikalus. Nerizikuokite skolindamiesi pinigus, ne laikas ir sąskaitą banke atidaryti.

Patikrinkite, ar jūsų namuose saugūs elektros prietaisai, ar nepatirsite vandentiekio avarijos. Jūsų ramybei ir sveikatai svarbu išvengti konfliktų su mama.

Labiau pasirūpinkite maisto kokybe, nevalgykite būdami blogos nuotaikos ir su žmonėmis, kurių nemėgstate, – skrandis gali netikėtai sustreikuoti.

Žuvys (02 19–03 20)

Sėkmingų akimirkų kol kas nėra daug. Gal tik savaitgalį ar pirmadienį pavyks ką nors svarbesnio nuveikti. Tai neblogos dienos meilės santykiams puoselėti, kovoti už asmeninį pripažinimą ar ginti savo vaikų interesus.

Šią savaitę nesiimkite nieko atsakingo – būsite linkę kiek lengvabūdiškai vertinti dabartinius įvykius, naujus susitikimus.

Daug kas priklausys nuo mokėjimo dirbti su informacija, sugebėjimo mokytis. Galite sužinoti svarbių dalykų, gauti vertingų pasiūlymų, tik nebus paprasta tuo pasinaudoti.

Stiprinkite giminiškus bei draugiškus ryšius, nesivelkite į avantiūras, apkalbas. Jums reikia stiprinti nervų sistemą, daugiau dėmesio skirti plaučiams.

Organizatorių nuotr.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder