Astrologinė prognozė šiai savaitei, rugpjūčio 30 - rugsėjo 4 dienoms

Šios savaitės astrologinė prognozė 12 Zodiako ženklų (rugpjūčio 30 - rugsėjo 4 dienoms).

Archyvų nuotr.

AVINAS

Savaitės pradžios situacija vers vikriai suktis ir daug bendrauti. Tačiau nuo kai kurių žmonių stengsitės atsiriboti.

Galbūt dėl to, kad jų pateikta informacija griaus iliuzijas, vers kažkuo abejoti. Savaitės viduryje atsiras neatidėliotinų reikalų, susijusių su sveikata, šeima, vaikais.

Galbūt skubėsite kažką pirkti ar parduoti, išnuomoti.

Naujienų galite išgirsti darbe. Regis, jos sukels tam tikro sąmyšio. Savaitgalį būsite nusiteikę gana smagiai. Seksis bendrauti su augančia karta. Domins informacija apie renginius, sportą.

JAUTIS

Savaitės pradžioje mintys suksis apie verslą, nuomą, pirkinius. Regis, kai kurie praktiniai klausimai spręsis ne itin sklandžiai.

Galima prisidaryti žalos. Kaip bebūtų, mėginkite tartis dėl galimų uždarbio šaltinių, bendradarbiavimo ar pan.

Šiuo metu bendravimo kokybei gali ypač kenkti ideologiniai skirtumai. Neverskite kitų veidmainiauti, kad jums įtiktų.

Tikrinkite informaciją, kurią gaunate bei skleidžiate. Venkite avantiūrų. Savaitgalį saugiausiai jausitės namuose. Noriai rūpinsitės šeima.

DVYNIAI

Savaitės pradžioje gali būti kažkas lengvai pametama, prarandama ar pasisavinama, pažeidžiamos sutartys, pakeičiami reikalavimai.

Užgaulūs jums gali pasirodyti kažkieno žodžiai, kritika. Nors galimos pajamos iš nuomos, smulkios komercijos, visgi lengva apsigauti. Pasisaugokite sukčių.

Galbūt nuskambės nelegalaus pasipelnymo pasiūlymas. Savaitgalį norėsis pramogų, bendravimo. Galbūt susitiksite su giminaičiais, draugais, o gal nersite į socialinius tinklus.

Regis, sėkmingai pasinaudosite kitų suteikta informacija.

VĖŽYS

Savaitės pradžioje jums nesinorės nieko rimto veikti, stokosite energijos, nervins apkalbos, intrigos, bet kokia intervencija į asmenines paslaptis, privačius reikalus.

Jeigu laiku nepratęsėte dokumento galiojimo ar sutarties, galite susidurti su keblumais.

Yra tikimybė šiuo metu sulaukti pasiūlymų darbo, verslo, reklamos sferoje.

Arba teks rimtai ruoštis ataskaitoms, mokslams, projektų pristatymui ir pan. Pasistenkite neprovokuoti oponentų konfliktams, ginčams. Savaitgalį visaip sieksite komforto, gerovės, jaukumo.

LIŪTAS

Šią savaitę bus lengva susirasti bendraminčių, naujų draugų, tačiau dar lengviau kai kuriuos prarasti, nes labai susikirtinės nuomonės, kils ginčai.

Pravartu pagalvoti, kaip racionaliau paskirstyti pajamas, sutvarkyti nuosavybės reikalus.

Regis, kuo daugiau norėsite, tuo mažiau gausite, ypač jei tuos norus reikšite nenuoširdžiai ar įžūliai.

Venkite svaigalų, neaiškių vaistų. Dirbdami raskite laiko poilsio pertraukėlėms. Savaitgalį stenkitės pozityviai bendrauti. Venkite kontaktų su neprognozuojamais asmenimis.

MERGELĖ

Šią savaitę rasis nemažai priežasčių nepasitenkinimui. Gerai, jeigu tai sugebėsite paversti rimta veikla ir konkrečiais sprendimais.

Visgi labiau tikėtina, kad veršitės demonstruoti jėgą, įžūlumą, bet kokia kaina siekti tikslų išpildymo. Galimos labai įtemptos situacijos, gresiančios rimtais nemalonumais.

Netikėtumų gali pateikti konkurentai, abejotini draugai.

Pasistenkite objektyviai įvertinti situaciją ir savo ryšius su kitais žmonėmis. Savaitgalį nebesinorės jokio šurmulio.

Tiktų užsiimti menine kūryba.

Archyvų nuotr.

SVARSTYKLĖS

Šios savaitės pradžioje labai parūps reikalai, susiję su teisėtvarka, tarptautiniais ryšiais, studijomis. Dėl nepatikimos informacijos bus lengva apsigauti ar susikompromituoti.

Apskritai, vieni jus girs, kiti kritikuos.

Galite būti kaltinami nesąžiningumu, intrigų rezgimu. Saugokitės infekcijų.

Meilės reikalai teiks sparnus, tačiau dilemų gali kilti dėl rimtų įsipareigojimų. Savaitės pabaigoje mintys suksis apie pramogas, renginius, žmones, su kuriais norite susitikti.

Seksis informuoti, reklamuoti.

SKORPIONAS

Savaitės pradžia žada finansinių rūpesčių. Teks rimtai pasukti galvą, kad sėkmingai pasiskolintumėte ar išsisuktumėte nuo atsakomybės ir nemažų išlaidų.

Galbūt keisis planai, susiję su investicijomis, nuosavybe. Kai ką pravartu apdrausti.

Nuo savaitės vidurio galima nuveikti naudingų darbų, tik reikėtų nepamiršti, kad tikslo siekimas turi savo kainą.

Paisykite įstatymų. Situacija leis pasitikrinti, ar galite pasitikėti savo draugais, kolektyvu.

Galite gauti reikšmingą žinią iš užsienio. Savaitgalį nepavyks pamiršti darbų.

ŠAULYS

Šią savaitę visur reikės derintis prie kitų žmonų ir taisyklių, ieškoti kompromisų. Jeigu to nedarysite, kils nemalonių įtampų, o gal ir rimtų problemų darbe, santykiuose.

Pasistenkite neįkyrėti tiems, kurie nori išsaugoti savo privatumą ir nepakenčia kritikos.

Oponentų verčiau neerzinkite - tai labai pavojinga. Saugokitės traumų, nuostolių.

Neskubėkite sunaikinti dokumentų, senų laiškų - jų gali prireikti. Savaitgalį padaugės pokalbių temų apie tarptautines ir pabėgėlių aktualijas, mokslo klausimus, studijas.

OŽIARAGIS

Šią savaitę produktyvus darbas neš naudą, o negebėjimas dirbti iš karto atsiskleis.

Neįprasta organizmo reakcija gali priversti jus pagalvoti apie sveikatą, sveikesnį gyvenimo būdą.

Jeigu norite normaliai sutarti su kolegomis ir aplinkiniais, venkite demonstruoti savo šališkumą ir kritikuoti kitų pažiūras.

Galvokite, kokią informaciją skleidžiate.

Nedemonstruokite destruktyvių vertybių. Geriau seksis bendrauti su tais, su kuriais nesaisto dalykiniai reikalai, įsipareigojimai ir nepatiriate jų konkurencijos.

VANDENIS

Savaitės pradžioje stengsitės rasti būdų, kaip užsidirbti daugiau pinigų arba kaip naudingiau juos išleisti. Pernelyg rizikuodami galite sugriauti tai, kas jums yra svarbu.

Tai metas, kai darbiniai rūpesčiai pareikalaus ypatingo dėmesio. Būsite raginami siekti taupumo ir tvarumo bei išspręsti finansinę, medicininę problemą. Pasistenkite apdairiai tvarkyti dokumentus.

Savaitgalį viską sujauksite, jeigu nepaisysite artimo žmogaus poreikių, šaipysitės iš jo nuomonės.

Verčiau stenkitės atgaivinti romantiškus jausmus.

ŽUVYS

Savaitės pradžioje veikiausiai kils vertybinių dilemų, piniginių ir emocinių sunkumų. Nelengva bus suderinti savo planus ir požiūrį su aplinkinių.

Reikalai ir santykiai gali susipainioti ir pablogėti. Galite susidurti su atviru priešiškumu. Kiekvienas kaltins kitus, tik ne save.

Alkoholis taip pat gali stipriai pakenkti. Geriau seksis, jei ramiai siekiate rezultatų kūryboje, sporte, darbe su vaikais. Savaitgalį jums turėtų pavykti užbaigti anksčiau pradėtą darbelį.

Kita vertus, jus gali neraminti savijauta ar išvaizdos defektas.

Archyvų nuotr.

Raktažodžiai
Sidebar placeholder