Atlikėja Rūta Ščiogolevaitė sutrikusi: masiškai plinta žinutės, kuriose prašoma paremti

(4)

Dainininkė Rūta Ščiogolevaitė (41 m.) atsidūrė dėmesio centre. Naujienų portalo lrytas.lt žiniomis, asmenys gauna SMS žinutes, kuriose prašoma finansiškai paremti atlikėją. 

Žinutes nepažįstamiesiems siunčiantis asmuo prisistato kaip dainininkės bičiulis.

„Sveiki, Mielieji, labai labai reikia nuoširdžios pagalbos. Lakštingalos balso savininkei mano draugei Rūtai Ščiogolevaitei.

Ji pabėgo su 5 vaikučiais nuo smurtaujančio vyro, vyksta teismo procesas, šiuo metu jai reikia apmokėti pralaimėto teismo išlaidas 4470 eurų, arba su 6 lagaminais anstoliai iškrausto iš namų.

Žinau, kad visi esam geros širdies, jeigu kur išgirsite, kad žmonės daro šventinį vakarą, Rūta labai labai nori dainuoti ir užsidirbti išgyvenimo pinigą.

Tikrai nėra brangios jos koncertavimo paslaugos.

O gal kas galite vieną kartą atsisakyti skanaus maisto kavinėje ir pervesti į Rūtos sąskaitą 5 eurus, 10 eurų, 30 eurų ar kiek galite Rūtos sąskaita“ – tokios žinutės sulaukia nemažai asmenų.

Lrytas.lt susisiekus su R.Ščiogolevaite, ši teigė, jog yra sutrikusi.

„Apie žinutes žinau, net žinau, kas jas siuntė.

Bičiulė anksčiau buvo pasisiūliusi man padėti. Tiesa, tikrai nesitikėjau, jog žinutės bus siuntinėjamos masiškai, nepažįstamiems žmonėms.

Man šokas“, – teigė ji.

Naujienų portalas lrytas.lt primena, kad apie pašlijusius R.Ščiogolevaitės ir R.Damijonaičio santykius ir į jųdviejų namus važiuojančius policijos pareigūnus buvo pradėta kalbėti prieš kelerius metus, tačiau skyrybų byla oficialiai buvo atversta 2021-ųjų pradžioje.

Į teismą atlikėja yra padavusi ir R.Damijonaičio motiną.

Rūta ir Rolandas susituokė 2013-ųjų birželio 14-ąją. Damijonaičiai susilaukė keturių vaikų – sūnų Arono, Agnaro, dukrų Anabelės ir Aretos.

Dar vieną sūnų Rūta augina iš santykių su Deividu Meškausku. 

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder