Klaidingi įsitikinimai apie padangas

Automobilių ekspertas įspėja, kad klaidingi įsitikinimai apie padangas kelia pavojų gyvybei

Automobilių ekspertas įspėjo vairuotojus reguliariai tikrinti savo automobilio padangų saugumą, kitaip jie rizikuoja sukelti rimtų avarijų.

Savo "Youtube" kanalo vaizdo įraše "Bladed Angel" jis aiškina, kad daugelis vairuotojų į savo automobilių padangas neinvestuoja pakankamai pinigų ir dėmesio, rašo "Express".

"Tai stebėtinai didelis klaidingas įsitikinimas, ir ne tik tarp žmonių, kurie neturi automobilių, bet net ir tarp vairuotojų.

Priežastis ta, kad padangos yra limituoto naudojimo, todėl psichologiškai mūsų smegenys nemėgsta išleisti daugiau pinigų tam, kuo negalėsime naudotis labai ilgai", - aiškina jis.

Vairuotojai gali maksimaliai padidinti savo transporto priemonės efektyvumą užtikrindami optimalų oro slėgį padangose.

Pažymima, kad vairuotojams patariama kiekvieną savaitę ir prieš ilgą kelionę, kai automobilis stovi bent pusvalandį, tiksliu matuokliu patikrinti padangų slėgį.

Informacija apie tinkamą padangų slėgį visuose modeliuose yra atspausdinta ant vairuotojo durelių slenksčio, degalų bako dangtelio viduje arba savininko vadove.

Be to, "Bladed Angel" pabrėžė, kad ne mažiau svarbu, jog vairuotojas, užsakydamas savo automobiliui naujas padangas, įsitikintų, kad jos yra tinkamos konkrečiam modeliui ir vietos važiavimo sąlygoms.

"Kadangi jos nuolat naudojamos mūsų automobiliams ir nuolat keičiamos mūsų automobiliams, tai yra tik padangos, ir daugelis žmonių visada sako, kad aš jau turiu keturių varomųjų ratų pavarą, todėl man nereikia žieminių padangų.

Jokia galia neturi reikšmės, jei turite netinkamas padangas, jokia prispaudžiamoji jėga neturi reikšmės, jei padangos neturi sukibimo", - sakė automobilių ekspertas.

Tačiau automobilio eksploatacija su nusidėvėjusiomis padangomis arba netinkamo slėgio padangomis gali turėti įtakos automobilio važiavimo savybėms ir valdymui bei sukelti rimtų pasekmių.

Tyrimo duomenimis, automobilio, naudojančio padangas, kurių protektoriaus gylis ne mažesnis kaip 1,6 mm, stabdymo kelias buvo daugiau kaip 7,6 metro ilgesnis nei to paties automobilio, naudojančio padangas, kurių protektoriaus gylis 3 mm.

Ekspertas įspėjo vairuotojus reguliariai tikrinti savo automobilio padangas

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder