Bulvaras: Apie ką mąstė šešėlinė Vyriausybė Šventojoje

Kai visa Lietuva sviedė kaukes į šalį, nelaukdama oficialaus karantino pabaigos paskelbimo, iš savo saugaus bunkerio išlindo ir Lietuvos šešėlinė Vyriausybė. Neseniai ji savo išvažiuojamąjį posėdį surengė Šventojoje.

Ne, taip giliai, kodėl vadinamajame pusiasalyje tam tikru metu atsirado brazauskininkų pastatukai, o pats pusiasalis pateko į uosto teritoriją, o juo labiau kodėl pastatukai nebuvo labai brangiai išpirkti planuojant uostą, kaip tikėtasi, ši Vyriausybė nekapstys. Kad ir ką atkapstytų, naudos jokios - senaties terminas, ir visa istorija.

Šį kartą šešėlinės Vyriausybės nariai norėjo pamatyti savo akimis, ar iš tikrųjų ir vėl Šventosios uostas pradedamas atstatinėti ne nuo molų. Įsitikinę, kad taip, apsidžiaugė - bus už ką kritikuoti dabartinę moteriškąją valdžią.

Kas kad žvejams įrengs infrastruktūrą, jeigu jie normaliai išplaukti į jūrą negali, viename ruože turi valtis rankose neštis. Be to, jeigu uždraus verslinę žvejybą, kam ta įranga bus reikalinga? Negerai, kad tikroji Vyriausybė apie tai nemąsto, oi kaip negerai.

 

Raktažodžiai
Sidebar placeholder