Bulvaras: ATA tabletės išgydo visiems laikams

(2)

Piktintis, kad pas gydytojus specialistus Klaipėdoje eilės reikia laukti du mėnesius, neverta - susigadinsi paskutinius nervus.

Jei liga rimta, vis tiek tau amen, tai koks skirtumas, kiek lauksi. Be to, prieš vėją nepapūsi - gydytojų Lietuvoje trūksta, o pacientų - ne.

O kai galų gale patenki pas specialistą ir jis išrašo kokių nors vaistų, o ne vėl siunčia pas kitą gydytoją, ryji tas tabletes kaip žąsinas nieko nežiūrėdamas.

Vienas klaipėdietis baigdamas gerti jam išrašytus vaistus išmetė tabletę ant žemės, užsidėjo akinius, kad ją surastų, ir netyčia perskaitė, kad ant jos parašyta - ATA. Pašiurpo vyriškis, sužinojęs, kad gėrė tabletes, tinkančias visoms ligoms, ir kad jam galas, bet vis tiek puolė skųstis „Bulvarui“. Gal tokios tabletės ir tinka kokioje nors Zimbabvėje, bet Lietuvoje... Juk mūsų sąmonėje dvi raidės „a“ yra išsireiškimo „amžinąjį atilsį“ santrumpa. Tarp jų įkomponuotas kryžius, skaitomas kaip „t“. Čia juk linkėjimas mirusiajam. Koks beširdis gydytojas turi būti, kad savo pacientui išrašytų tokias tabletes?

 

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder