Bulvaras: Kam čia vargti, jei mums netrukdo

Ketvirtadienį vykusiame Klaipėdos miesto savivaldybės tarybos posėdyje uostamiesčio valdžioje esantys politikai, be kita ko, svarstė klausimą dėl jūrų uosto vartų šiaurinio molo bei Klaipėdos senamiesčio pripažinimo reikšmingais lankytinais objektais.

„Bulvaras“ labai apgailestauja, kad šio sprendimo nespėta papildyti dar vienu tikrai vertingu ir Klaipėdą jau porą savaičių garsinančiu objektu, galinčiu nušluostyti nosį net pačiam smegduobėmis garsėjančiam Biržų kraštui.

Neįtikėtinoje vietoje atsiradęs objektas pamažu vis labiau populiarėja, tad jį apžiūrėti ir prie jo įsiamžinti skubančius miestiečius netrukus pakeis ir pajūrio svečiai. Tuo labiau kad vasara ir atostogų metas jau visai čia pat.

Dar gegužės 10 dieną klaipėdiečiai pro vieną sporto klubą einančioje neilgoje gatvelėje, jungiančioje Priestočio ir Liepų gatves, pastebėjo įsmukusią asfalto dangą bei pamatė atsivėrusią gilią įgriuvą.

Nors praėjo jau daugiau nei dvi savaites, ši „smegduobė“ iki šiol žiojėja gatvės viduryje. Ir niekas negali pasakyti, kiek dar laiko ji kels pavojų eismo saugumui bei lauks, kol koks neatidus vairuotojas papuls į jos spąstus.

Logika paprasta. Kam vargti įgriuvą lopant, jei galima pastatyti įspėjamuosius ženklus ir, jei kas nutiks, lengvai pasiteisinti - reikia žiūrėti, kur važiuoji.

Todėl galima drąsiai konstatuoti ir tai, jog nė vienas į miesto Tarybą neseniai išrinktas politikas ar koks ilgametis Savivaldybės valdininkas šia gatve tikrai nevažinėja.

 

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder