Bulvaras: Liepsnojantis menas

Praėjo lygiai savaitė po visą uostamiesčio meno pasaulį sukrėtusio gaisro kultūros centre Žvejų rūmuose.

„Bulvaro“ agentų duomenimis, jo priežastį tiriantys valstybinės priešgaisrinės priežiūros inspektoriai pirmiausia paprašė labai tikslaus visų centre besiglaudžiančių kolektyvų ir menininkų sąrašo.

Teigiama, kad juos ypač sudomino „Gliukų“ teatras, kurį iš esmės sudaro vienas žmogus - jo įkūrėjas Benas Šarka. Aiškintasi, ar nesiruošiama kokiai nors premjerai.

Nors liepsnos lydi didžiąją dalį šio menininko spektaklių ir pasirodymų, jis neva gali turėti ir visai kitų nesuvestų sąskaitų su ugnimi.

2004 metų pavasarį ekstremalumu garsėjantis B. Šarka stipriai apdegė per teatralizuotą pasirodymą apleistame pastate. Benamių mėgstamoje vietoje vyko netradicinis gimtadienio vakarėlis.

Dar prieš nelaimę šalia apleisto namo gyvenantys žmonės buvo iškvietę ugniagesius, nes iš pastato rūko dūmai. Šie atskubėjo net dviem mašinomis. Tačiau įsitikinę, kad tai buvo ne gaisras, o originalus gimtadienio vakarėlis, išvyko.

Tačiau visi, jei jų apskritai buvo, ugniagesių įtarimai greitai dingo sužinojus, kad per beveik du dešimtmečius B. Šarka tapo labai rimtu menininku ir su ugnimi kaip papuola neišdykauja.

Tai liudija ir šiais metais už išskirtinius nuopelnus Klaipėdos kultūrai šiam aktoriui bei režisieriui suteiktas garbingas Klaipėdos kultūros magistro vardas.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder