Būna ir taip: vyras ant rankos išsitatuiravo COVID-19 pasą

(1)

Vyras padarė tatuiruotę, kad jam nebereikėtų nuolat įrodinėti, kad neserga koronavirusu. Tatuiruočių meistrė Gabriele Pellerone, turinti daugiau nei 200 000 „Instagram“ sekėjų, ant vieno kliento rankos ištatuiravo QR kodą.
 

Kodas rodo vyro „Green Pass“ (Žaliąjį pasą) itališką NHS programos atitikmenį. Tai ne tik įrodo, kad jis buvo paskiepytas, bet ir kad jo testas neigiamas ir persirgo virusu, rašo dailystar.co.uk.

Tatuiruotė užsienyje veikia

„Green Pass“ sertifikatas pirmą kartą buvo įvestas Italijoje birželio mėnesį, siekiant palengvinti keliones po Europą.

Jis leidžia žmonėms dalyvauti dideliuose renginiuose, tokiuose kaip vestuvės, taip pat suteikia teisę įeiti į slaugos namus. Dabar Gabriele socialiniuose tinkluose įkeltas vaizdo įrašas rodo, kaip tatuiruotė iš tikrųjų veikia.

Vaizdo įraše matome, kaip vyras įeina į „McDonald“, kur tatuiruotasis „pateikia“ savo koronaviruso sertifikatą.

Gabriele sakė: „Žmonės tatuiruojasi dėl įvairių priežasčių − prisimindami tam tikrą istorinį laikotarpį ar tai, ką sukūrė, ar paliko savo kelyje.

Nėra vieno objektyvaus požiūrio į tatuiruotes, nesvarbu, ar tai gerai, ar blogai, kiekvienas žmogus turi papasakoti istoriją ir randa savo būdą viską pamatyti ar interpretuoti savaip, nepaisant jokių išankstinių nuostatų“.

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder