Putinas išstūmė Medvedevą iš premjero posto dėl girtavimo

Buvęs Rusijos Dūmos deputatas papasakojo, kodėl Putinas išstūmė Medvedevą iš premjero posto

Buvęs Valstybės Dūmos deputatas Ilja Ponomariovas patvirtino, kad žymus Kremliaus veikėjas (ir buvęs Rusijos prezidentas) Dmitrijus Medvedevas kenčia nuo alkoholizmo ir neva dėl to diktatorius Putinas jį pakeitė Michailu Mišustinu premjero poste, - paskelbė glavred.info.

Ponomariovas tai sakė interviu Ukrainos žiniasklaidos vadovui Dmitrijui Gordonui.

Ilja Ponomariovas patvirtino, kad D. Medvedevas nuolat girtauja.

Būtent dėl to V. Putinas jį pašalino iš Rusijos ministro pirmininko pareigų.

Pasak opozicionieriaus, D. Medvedevas „smarkiai geria“ ir jo priklausomybė nuo alkoholio pradėjo aktyviai progresuoti po to, kai 2012 m. jis baigė prezidento kadenciją.

„Žinoma, tai ir yra didysis Putino talentas: rasti žmogų, kuris gali visiškai savanoriškai, akimirksniu atsisakyti aukščiausios valdžios šalyje ir net nebandyti kaip nors išsilaikyti, kartu išduoti visus savo žmones, turėdamas tik efemerišką viltį, kad vieną dieną vėl grįš į valdžią.

Žinoma, tai turėjo didžiulį psichologinį poveikį jam (D. Medvedevui – red. past.)“, – aiškino buvęs Dūmos narys.

Pasak I. Ponomariovo, D. Medvedevas neteko premjero posto būtent dėl savo įpročių gerti.

"Jie pašalino jį iš premjero posto ne dėl to, kad jis buvo kažkuo neparankus, o dėl to, kad premjero poste nuolat nieko nebuvo.

Jis visą laiką būdavo girtas.

Reikėjo kažką daryti.

Kol sistema veikė savaime - gerai, nebuvo premjero, bet kažkaip iš inercijos ji veikė, bet kai šalį reikėjo ištraukti iš ekonominės problemos, kuri kilo dėl visų sankcijų, dėl šios izoliacijos, reikėjo rasti žmogų, kuris galėtų vadovauti.

Štai iš kur atsirado Mišustinas", - aiškino buvęs Dūmos deputatas.

Priminsime, kad anksčiau buvo pranešta, jog birželį Rusijos saugumo tarybos vadovo pavaduotojas D. Medvedevas pareiškė, kad Ukraina gali nustoti egzistuoti po dvejų metų.

Ukrainos valstybę jis pavadino tariamai "antirusišku" projektu.

"Kas sako, kad po dvejų metų Ukraina apskritai egzistuos pasaulio žemėlapyje? Nors amerikiečiams tai nebesvarbu - jie taip įsitraukę į "antirusišką" projektą, kad visa kita jiems yra nereikšminga", - kandžiai kalbėjo buvęs Rusijos prezidentas.

Prezidento kanceliarijos vadovo patarėjas Michailas Podoliakas D. Medvedevą apibūdino kaip "mažą žmogų su dideliais kompleksais. Jis uždavė retorinį klausimą, kur po dvejų metų bus pats D. Medvedevas.

"Jei Rusijos imperializmas turėtų veidą, tai būtų Medvedevas.

Mažas žmogus su dideliais kompleksais, kurio vienintelė proga atkreipti į save dėmesį ir įsitvirtinti yra purkšti nuodus Ukrainos link arba grasinti pasauliui.

Ukraina buvo, yra ir bus.

Klausimas, kur Medvedevas bus po dvejų metų", - pabrėžė OP lyderio patarėjas.

medvedevas

Pastaruoju metu nuolat Vakarams ir Ukrainai grasinantis Rusijos saugumo tarybos vadovo pavaduotojas Dmitrijus Medvedevas vėl tapo pajuokų objektu, kai buvo išplatinta nuotrauka, kur jis „stebi“ karines pratybas per uždengtus žiūronus.

medvedevas

Medvedevas visų nuostabai žiūri pro binoklį, nepakėlęs guminių apsaugos blokelių.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Archyvų nuotr.

Kodėl Putinas išstūmė Medvedevą iš premjero posto

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder