šventinis laikotarpis

Dalykai, kuriuos reikia įgyvendinti šventinio laikotarpio metu prieš pasibaigiant sezonui

Esant tokiam įtemptam grafikui, gali būti lengva leisti šiam trumpam sezonui praskristi, nesimėgaujant kai kuriomis linksmiausiomis akimirkomis. Šis paruoštas sąrašas trumpas ir mielas, nes kiekvieną savaitgalį visiškai įmanoma paversti minimalia švente ir linksmai praleisti laiką. Štai keli dalykai, kurių būtina nepamiršti per šventinį šurmulį.

Papuoškite šventinius sausainius

Ar egzistuoja šventinis laikotarpis be meduolių ir snaigių formos sausainių? Išsitraukti sausainių formeles ir tepti karališką glajų visur yra vienas iš labiausiai laukiamų metų akimirkų. Pasikvieskite savo artimuosius, apsivilkite šventinius megstinius, klausydami šventinės muzikos ir prikepkite pakankamai sausainių, kad pamaitintume visą krepšinio komandą. Jei nesate kepimo fanatikė, tiesiog pasiimkite iš parduotuvės iš anksto paruoštą sausainių tešlą ir supakuotą glajų.

Pažiūrėkite kelis šventinius filmus

Kadangi jūsų žiemos planuose greičiausiai bus daug valandų praleisti jaukiai gulint ant sofos, šis sąrašo elementas reikalauja mažiausiai pastangų. Na, nebent spragėsių ruošimą laikote įtempta veikla. Kadangi mūsų mėgstamiausių atostogų filmų sąrašas yra neįtikėtinai ilgas, svarbiausia, kad pirmenybė būtų teikiama trims ar keturiems filmams, kuriuos reikia žiūrėti tą sezoną. O jei jaučiatės labiau linkę į nuotykius, galite pažiūrėti atostogų filmą po atviru dangumi žiemos kino teatre.

Važiuokite pažiūrėti į miesto šviesas

Kalėdiniu laikotarpiu miestas ir aplinkiniai rajonai intensyviai puošiasi šventiniam laikotarpiui. Toks pasivažinėjimas ar pasivaikščiojimas mieste su garuojančiu karšto gėrimo puodeliu gali tapti tikra pramoga ir šventinės nuotaikos užtaisas. 

Pasivaikščiokite po kalėdines muges

Nėra nieko geriau nei apsivilkti prašmatniausiu žieminiu paltu ir pasivaikščioti po šurmuliuojančią mugę. Kai mirksi šviesos ir nuotaika linksma, tai tarsi priverčia pamiršti, kad nejaučiate savo veido nuo šalčio, argi ne? Įsigykite kažko sentimentalaus mugėje, pasivaišinkite skaniu saldumynu ar gėrimu. Tai suteikia jums galimybę paremti savo vietinius amatininkus ir kūrėjus, taip pat išbraukiant keletą dovanų iš sąrašo.

Stebėkite gyvą šventinį pasirodymą

Jei kada nors pasitaiko metų laikas, kai reikia pasipuošti suknele, pagaliau pasidažyti raudonu lūpdažiu ir išeiti į teatrą, tai šventės. Asmeniškai mums nepraleidžiama sezono dalis yra ,,Spragtukas", kurį mėgome nuo tada, kai pamatėme jį vaikystėje. Bet jei baletas jums netinka, visada yra simfonija, šventinis koncertas ar kitas mėgstamas spektaklis.

Gurkšnokite karštą kakavą prieš židinį

Gerai, geriausia pasilikome paskutiniam. Jūs tiesiog negalite praleisti atostogų sezono nepasimėgavus karšta kakavos prie ugnies akimirka. Manome, kad tai privaloma ir taškas. Griebkite knygą, padėkite telefoną ir įsitaisykite prie spragsinčios ugnies su didžiausiu puodeliu, pilnu karšto šokolado. Tik nepamirškite jo papuošti saldainiu.

Parengta pagal: www.theeverygirl.com

Gemius

Raktažodžiai

Rašyti komentarą

Plain text

  • HTML žymės neleidžiamos.
  • Linijos ir paragrafai atskiriami automatiškai
  • Web page addresses and email addresses turn into links automatically.
Sidebar placeholder